Top 6 poradników - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Top 6 poradników to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tego rodzaju książek. Znajdziecie tu przede wszystkim zapowiedzi, ale nie zabraknie też gorących nowości. Jedno jest pewne – absolutnie każdy wyłowi tu coś dla siebie. Ponieważ wśród prezentowanych dziś poradników, znajdziecie te z dziedziny zdrowia i urody, psychologii czy wychowania. Są to zarówno międzynarodowe hity, jak i rodzime perełki. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie dajcie nam też znać, czy któryś tytuł szczególnie wpadł wam w oko!

Top 6 poradników - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 poradników – Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Przebojowe, pewne siebie, niezależne. Włoszki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o temperament i fason. To one rządzą w domu, a gdy idą ulicą – roześmiane, zniewalająco seksowne i eleganckie – świat leży u ich stóp. Gdzie tkwią źródła tej nieskrępowanej wolności i dobrego samopoczucia? Na czym polega niepowtarzalny styl mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Neapolu? Jak one to robią, że znajdują czas na plotki z przyjaciółką, zakupy na targu, gotowanie dla całej rodziny, własne przyjemności, pracę, której poświęcają się z pasją i wyobraźnią? A przy tym zawsze wyglądają ponętnie i kobieco.

By zrozumieć ten sekret, warto wraz z autorką zajrzeć do domów zwykłych Włoszek, wsłuchać się w głosy gwiazd włoskiego kina, odwiedzić warsztaty florenckich rzemieślników i pracownie odważnych projektantek – Miuccii Prady i Donatelli Versace.

Książka już dostępna.

Top 6 poradników – Eat Real foodTop 6 poradników – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zdrowie jest na wyciągnięcie ręki. Jego sekret tkwi w prawdziwym jedzeniu. Prostym, sycącym i pełnym naturalnych składników odżywczych. Carlos Ríos, twórca ruchu #realfooding, pokaże wam, jak odróżnić je od wysokoprzetworzonej trucizny. Powie, gdzie szukać informacji o produktach i jak odnaleźć się w sieci kłamstw szerzonych przez żądne zysku koncerny spożywcze, którym nie zależy na waszym zdrowiu.

Ta książka przekona was, że zdrowe odżywianie jest prostsze, niż myślicie. Poza tym to zbiór informacji, wskazówek i trików, dzięki którym bez trudu zmienisz szkodliwe nawyki, raz na zawsze wydostaniesz się z żywieniowego matrixa i zaczniecie jeść naprawdę zdrowo.

Książka dostępna od 26 lutego 2020 roku.

Do szczęścia przez łzy - sprawdź na TaniaKsiazka.plTop 6 poradników – Do szczęścia przez łzy

Nowe spojrzenie na cierpienie i smutek, jako niezbędne lekcje na drodze do szczęścia. Czy zdarza się, że czujecie przygniatający smutek bez konkretnej przyczyny? Staracie się podejmować nowych wyzwań, aby zapomnieć o cierpieniu, ale w efekcie kończycie z milionem niedokończonych spraw? Często w ciągu dnia walczycie z natłokiem myśli i nieuzasadnionego lęku, przez które trudno wam ruszyć naprzód?

A jeśli to wszystko dzieje się, abyście mogli poczuć prawdziwą radość, miłość i wdzięczność? Zajrzyjcie do najdalszych zakątków duszy i przekonajcie się, że znajdziecie w niej nie tylko przyczyny swoich emocji. Są tam również przede wszystkim rozwiązania, dzięki którym pozbędziecie się blokad w drodze do odczuwania radości.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Top 6 poradników – Warsztaty intymnościWarsztaty intymności - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Agnieszki Szeżyńskiej, doświadczonej coachki intymności i edukatorki seksualności dla dorosłych, pomoże wam na nowo odkryć waszą seksualność. Dzięki niej setki osób poznało swoje potrzeby i nauczyło się swobodnie rozmawiać o seksie.

Tym samym znajdziecie tu omówienia 10 ważnych tematów oraz ćwiczenia, pytania i ankiety, które zachęcają, by świadomie czerpać z seksu to, czego potrzebujecie. Wyjątkowa, warsztatowa formuła pozwoli wam m.in.: odkryć, jak działa wasze pożądanie, otwarcie wyrażać swoje potrzeby i granice czy radzić sobie z seksualnymi kompleksami.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Top 6 poradników – zobacz na TaniaKsiazka.plTop 6 poradników – Instrukcja obsługi dzieci

Jak wychowywać mądrze dziecko i jak odnaleźć radość z rodzicielstwa? W jaki sposób pogodzić potrzeby wszystkich członków rodziny – zarówno dorosłych, jak i dzieci? Poza tym, czego można wymagać od dziecka, a czego wymagać się nie powinno? Jak skutecznie komunikować się z dziećmi? Wielu rodziców zadaje sobie podobne pytania.

Prezentowana dziś pozycja to kolejna książka z bestsellerowego cyklu Instrukcja obsługi... Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, w której autorki w lekkiej i nieco przewrotnej formie pokazują, jak należy postępować, by osiągnąć zamierzony cel.

Książka dostępna od 19 lutego 2020 roku.

Top 6 poradników – Zrozum swoja skórę

Myślicie, że woda pitna nada waszej skórze blasku? Im więcej produktów do pielęgnacji, tym gładsza cera? Lub, że ekologiczne i naturalne Zrozum swoją skórę - kup na TaniaKsiazka.plkosmetyki są skuteczniejsze? I macie poczucie, iż oczyszczanie skóry każdego ranka jest konieczne? A może uważacie, że wszelkie bakterie są waszym wrogiem? Lepiej zastanówcie się nad tymi kwestiami jeszcze raz! Oto kompleksowy przewodnik na temat pielęgnacji skóry, dzięki któremu dowiecie się, jak analizować własną cerę i odpowiednio o nią zadbać.

Autorka pomoże wam zrozumieć własną skórę i zadbać o nią w świadomy sposób. Nauczycie się też dokonywać właściwych wyborów, zapewniając cerze odpowiednią troskę. Poza tym Johanna Gillbro udowadnia, że wcale nie potrzebujemy całego stosu reklamowanych i popularnych produktów do pielęgnacji skóry.

Książka dostępna od 26 lutego 2020 roku.