Top 6 świątecznych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Top 6 świątecznych książek to zestawienie, które nada tym chłodniejszym dniom sporo ciepła i radości. Ponieważ specjalnie dla was wybraliśmy dziś kilka tytułów, które wlewają mnóstwo nadziei i ciepła w serca czytelników. Coś dla siebie znajdą tu wielbiciele literatury obyczajowej w świątecznym klimacie, z nutą romansu w tle. Poza tym wszystkie prezentowane dziś książki są już dostępne w sprzedaży. Jesteśmy pewni, że te pozycje pomogą wam wejść w świąteczny klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia. W końcu do dnia, w którym zasiądziemy przy wigilijnym stole z bliskimi i rodziną został już niecały miesiąc! Gorąco zachęcamy zatem do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem!

Top 6 świątecznych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Świąteczne drzewko życzeń - sprawdź na TaniaKsiazka.plTop 6 świątecznych książek – Świąteczne drzewko życzeń

Główna bohaterka, Jenna, adoptowała Reillego. I obiecała sobie, że zrobi wszystko, by zapewnić mu bezpieczeństwo. W związku z tym małe górskie miasteczko wydaje się idealną kryjówką przed przeszłością. To również doskonałe miejsce do spędzenia magicznych świąt. Jednak bohaterka nie może spełnić jednego, najważniejszego świątecznego życzenia synka. Chłopiec bowiem marzy o tatusiu…

W Wigilię rezolutny chłopiec dzwoni pod numer, który jego zdaniem należy do Mikołaja. Przewrotny los sprawia, że po drugiej stronie trafia on na Devina. Mężczyzna szybko wczuwa się w nową rolę i zaprzyjaźnia z chłopcem. Wkrótce też przystojny Święty Mikołaj odkrywa tajemnicę Jenny. A w związku z tym oferuje jej swoją pomoc.

Top 6 świątecznych książek – Rozmerdane święta

Bohaterów w tej historii jest kilku. Olgierd bez reszty oddaje się pracy polonisty. Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna. Top 6 świątecznych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.plBo przecież chciałby mieć już wnuki i chciałby widzieć szczęśliwego syna. Natomiast świat Sary kompletnie się zawalił. Stanisław zmaga się z odejściem żony, a Małgorzata mierzy się z trudami samotnego macierzyństwa.

Jednak przewrotny los przygotował dla tej paczki całkiem niespodziewane wyzwanie. Za sprawą nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, losy tych pozornie przypadkowych osób całkowicie się odmienią. W związku z tym nadchodzący czas nabierze dla nich prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda. To kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los nie tylko swojego właściciela.

Iskierka nadziei - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 świątecznych książek – Iskierka nadziei

Tomek jest wrażliwym chłopcem i bardzo dojrzałym jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która cały swój czas poświęca pracy. Pewnego zimowego dnia chłopiec ulega nieszczęśliwemu wypadkowi – upada, kiedy wraca ze szkoły. Pomocy udziela mu obca, starsza pani. Kobieta opatruje bohatera w niewielkim domku na działce, w którym jest zimno i nie ma nawet bieżącej wody. Chłopiec ma też do kobiety pewną prośbę. Prosi, by ta nikomu nie wspominała o tym, że wracał samotnie tą drogą. Poza tym nie może też oprzeć się wrażeniu, że kobieta jest bardzo smutna. Zaczyna podejrzewać, że mała chatka na terenie ogródków działkowych to jej dom.

Wkrótce nadchodzą siarczyste mrozy, a Tomek postanawia ponownie odwiedzić kobietę, aby jej pomóc. Przyjaźń, która się między nimi nawiązuje, przywraca obojgu nadzieję i wiarę w to, że zmiana na lepsze jest możliwa.

Top 6 świątecznych książek – Uśmiech losuUśmiech losu - kup na TaniaKsiazka.pl

Natalia ma tylko jedno, największe marzenie – chce zostać mamą. Wie jednak, że to nigdy nie nastąpi. Tym samym ta tęsknota nie pozwala jej cieszyć się wielką miłością, którą obdarza ją Damian. Poza tym nad ich związek nadciągają czarne chmury. Zrozpaczona dziewczyna decyduje się na ucieczkę w wigilijny wieczór. Jej losy pewnie potoczyłby się inaczej, gdyby nie porzucony w lesie, bezbronny pies. Natalia za wszelką cenę chce ocalić życie Belli. W związku z tym zabiera ją do Dworu Marcinki, gdzie rozbrzmiewają dziecięce głosy, a w kuchni unosi się zapach wigilijnych potraw. W progu domu pojawia się też Bartosz, którego serce pełne jest tęsknoty za czymś, co nagle i bezpowrotnie stracił.

Top 6 świątecznych książek – Szczęście przy kominku

Top 6 świątecznych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl„Antykwariat z książką i kawą” to wyjątkowe miejsce, w którym rodzą się piękne opowieści. Jest ukryte wśród urokliwych uliczek, pokrytych śnieżnym puchem. To właśnie tutaj, między opasłymi tomami, czeka na was Bunia. W ręku trzyma kubek gorącej herbaty z sokiem malinowym i chętnie podzieli się tym naparem. Poza tym zawsze jest gotowa wesprzeć dobrym słowem czy radą.

Kiedy z nieba spadają wielkie płatki śniegu, a na choinkach migoczą światełka, w przerwie między świątecznymi przygotowaniami antykwariat odwiedzą okoliczni mieszkańcy. Do antykwariatu nieraz trafią przez przypadek. I zawędrują tu nie tylko po zakupy. Przyniosą ze sobą problemy i troski. Czy wizyta w tym magicznym miejscu odmieni ich życie? Okazuje się bowiem, że cuda naprawdę się zdarzają. Jedyne, co muszą zrobić bohaterowie, to uwierzyć w magię świąt.

Top 6 świątecznych książek – Imbirowa miłość

Głównymi bohaterkami są siostry Dębińskie, którym na głowę sypią się same katastrofy. Roksi zostaje uśmiercona w serialu, w którym gra Imbirowa miłość - sprawdź na TaniaKsiazka.plgłówną rolę. I nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Natomiast Lucy wciąż przeżywa zerwane zaręczyny i próbuje się spełnić, nadzorując remont odziedziczonego dworku. Kłopot w tym, że budynek jest w kompletnej rozsypce, a Lucy nie ma wolnej ręki, bo współwłaścicielką dworku jest jej siostra, z którą nigdy w niczym się nie zgadza.

Roksi pakuje w grudniu walizki i decyduje się odwiedzić Lucy. A tej, mimo mrozu robi się naprawdę gorąco. Poza tym sprawy nie ułatwia pojawienie się dwóch intrygujących mężczyzn, których obecność już na pierwszy rzut oka wróży kłopoty. Dziewczynom pozostaje liczyć na cud lub imbirową nalewkę według przepisu ekscentrycznej ciotki Matyldy. A właśnie zbliżają się święta.