Serial Sin City

Serial Sin City to nie lada gratka dla wszystkich miłośników komiksowych historii. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele twórczości Franka Millera. Ponieważ to właśnie on jest odpowiedzialny za sensacyjną opowieść, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Jak się okazuje, ta kultowa pozycja już niebawem może doczekać się wersji serialowej. Trwają bowiem negocjacje. Chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej!

Serial Sin City

Serial Sin City, czyli Miasto Grzechu na małych ekranach

Negocjacje z twórcą komiksu prowadzi właśnie, a właściwie już kończy, Legendary Television. Równolegle prowadzone są także rozmowy z Robertem Rodriguezem, który wspólnie z Millerem nakręcił Sin City – Miasto grzechu i kontynuację Sin City 2: Damulka warta grzechu. Umowa z Legendary Television ma zagwarantować produkcję całego pierwszego sezonu. Poza tym przewiduje ona również prequelowy serial animowany, przeznaczony dla widzów dorosłych. Rodriguez wraz z Millerem zajmą pozycję producentów, a do pomocy dołączy się Stephen L’Heureux. Nie do końca wiadomo jeszcze, kto miałby zająć się reżyserią serialu.

Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że nie jest to pierwsza próba utworzenia serialu na podstawie prac Millera. Wcześniej podobny projekt miało przygotować studio Harveya Weinsteina. Jednak po wybuchu afery, związanej z jego osobą, The Weinstein Co. zbankrutowało. Tym samym o produkcji zrobiło się cicho.

Co w tej historii znajdą czytelnicy? Piękne kobiety, twardych facetów w prochowcach i obskurne speluny. A wszystko to w znakomitych opowieściach pełnych seksu i przemocy. Akcja toczy się w Basin City, w którym od czasów rewolwerowców rządzi bogata rodzina Roarków, niemal lokalna rodzina królewska. Stary Roark, aby uchronić miasto przed upadkiem, sprowadził do niego najlepsze prostytutki z całego świata, dzięki czemu zyskało ono przydomek Sin City, czyli Miasto Grzechu.

Serial Sin City to bez wątpienia doskonała wiadomość. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, od razu Was o tym poinformujemy. Tymczasem wszystkich zainteresowanych komiksem odsyłamy tutaj. Koniecznie dajcie znać, czy ta historia jest wam znana!