Lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021

Komiksowe lato – co nam przyniesie? Sprawdź lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021 i znajdź tytuł idealny na wakacje.

Lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021

Komiks Księżycówka. Tom 3 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Księżycówka. Tom 3. Rue le jour

Delia zrobi wszystko, żeby wyzwolić ukochanego od klątwy wilkołaka. Nawet jeśli jest nim gangster Lou Pirlo. Wsparcia szuka u dwóch wiedźm, które domagają się za pomoc wysokiej zapłaty. Na szczęście jej wybranek to przedsiębiorczy człowiek, który jest skłonny zapłacić każdą cenę.

Kiedy okazuje się jednak, że Lou nie ma na sprzedaż nawet własnej duszy, a jego los zależy od kaprysu miejscowego kapłana voodoo, sprawy zaczynają się komplikować. Poznajcie fascynujący thriller rozgrywający się w lubieżnych kasynach Nowego Orleanu i na najmroczniejszych bagnach Luizjany.

PREMIERA: 1 lipca 2021

Lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021: Faithless 2 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Faithless. Tom 2

Druga lipcowa propozycja to ekscytująca opowieść erotyczna z wysublimowaną estetyką i wyraźnym pomysłem. Choć magia ma swoją cenę, Faith dopiero zaczęła ją płacić…

Główna bohaterka rusza w podróż do Turynu z wolną duchem Poppy i nieuchwytnym Louisem. Tym razem wyprawa do ekskluzywnego świata sztuki ma jednak piekielnie dotkliwe konsekwencje. Jednocześnie Faith zaczyna eksperymentować z nową farbą i nowymi partnerami, a jej rosnąca moc rzuca światło na to, kim lub czym tak naprawdę jest. A stojący u jej boku diabeł ochoczo prowadzi rękę Faith…

PREMIERA: 1 lipca 2021

Lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021: Kowboj z Szaolin szukaj na TaniaKsiazka.pl

Kowboj z Szaolin. Pierwsza Podróż

Szybki, wściekły i lekko przy kości kowboj z Szaolin podąża brutalną ścieżką, mierząc się z rozmaitymi przeciwnikami. Są wśród nich wrogowie z przeszłości, którzy wciąż depczą mu po piętach: dranie z przyszłości, którzy już na niego czekają i ci z tu i teraz. Ci jednak wkrótce odkryją, że zabicie Kowboja nie jest takie proste, jak im się wydawało.

Komiks zostaje wydany po raz pierwszy po polsku w całej swej krwawej okazałości!

PREMIERA: 5 lipca 2021

Komiksu Cartland szukaj na TaniaKsiazka.pl

Cartland. Wydanie Zbiorcze. Tom 2

Przenieśmy się w lata 60. XIX wieku. Dziki Zachód nie staje się wprawdzie widownią wielkich bitew wojny secesyjnej, ale echa krwawego konfliktu docierają także i tu.

Jonathan Cartland, samotny traper po ciężkich doświadczeniach, próbuje wieść życie mieszkańca otwartych przestrzeni, imając się różnych zajęć. Jednak funkcja przewodnika myśliwskiego dla niemieckiego hrabiego i jego pięknej żony wikła go w konflikt z indiańskim plemieniem Czejenów. To właśnie na ich ziemiach hrabia stawia strzelisty zamek, warownię rodem z powieści grozy.

Nie trzeba długo czekać, aż naruszenie odwiecznego spokoju świętej ziemi Indian zbudzi gniew strzegących jej demonów…

PREMIERA: 20 lipca 2021

Od Nerwosolka do Yansa – dostępny na TaniaKsiazka.pl

Od Nerwosolka do Yansa: 50 komiksów z czasów PRL-u, które musisz przeczytać przed śmiercią

Kolejna propozycja to prawdziwa perełka dla komiksowych fanów! Choć czasy PRL-u sprawiały, że nawet śnieg wydawał się szary, byli tacy, którzy tę szarość próbowali pokolorować. To twórcy kultowych komedii, kabareciarze, ale także… autorzy komiksów. Komiksów, na których socjalistyczna władza ze względu na zachodnie wpływy, nie zostawiała suchej nitki.

Autorzy leksykonu Od Nerwosolka do Yansa ze znawstwem przypominają nie tylko kultowe tytuły doby PRL-u, jak choćby Tytus, Romek i A’Tomek, Kajko i Kokosz czy Thorgal, ale również te mniej popularne, a równie ciekawe.

Niniejsza pozycja to subiektywny przewodnik po najlepszym, co zdarzyło się polskiemu komiksowi w tych niewesołych czasach. Obowiązkowa pozycja przede wszystkim dla zagorzałych fanów opowieści z dymkami, ale również inspiracja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z polską klasyką komiksową.

PREMIERA: 21 lipca 2021

Rick i Morty Przedstawiają. Tom 2 dostępny na TaniaKsiazka.pl

Rick i Morty Przedstawiają. Tom 2

Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać! Pora na kolejne zakręcone przygody Ricka i Morty’ego, a tym razem czekają na nas miłosne przygody!

Jerry czuje się niedoceniany w małżeństwie. Korzysta więc z okazji, żeby udowodnić, że jest prawdziwym mężczyzną. A wszystko to dzięki wynalazkowi teścia. Po – jakżeby inaczej – z góry przesądzonej porażce Jerry’ego prześledzimy odyseję dwóch panów Miszuków, którzy poszukują sensu swojego bezsensownego życia.

Później poznamy odlotową historię z baaardzo odległej młodości Ricka, a a koniec z hukiem wkroczy na scenę piękna Jedność, która w bezecnym celu zbiera drużynę złożoną ze swoich dawnych kochanków, w tym pewnego ziemskiego geniusza…

PREMIERA: 28 lipca 2021

DC ODrodzenie Flash dostaniesz na TaniaKsiazka.pl

DC Odrodzenie Flash. Śmierć i moc prędkości. Tom 12

Po wydarzeniach przedstawionych w tomie Flash — Rok Pierwszy nasz bohater powraca z nowym zapałem i odbudowaną kwaterą główną sprinterów. Jednak Najszybszy Człowiek na Ziemi jest coraz wolniejszy. Wytłumaczenie tej sytuacji jest jedno – moc prędkości umiera. Moce siły, mędrca i bezruchu zaszkodziły energii, która napędza sprinterów Uniwersum DC.

Flash staje przed najtrudniejszym wyzwaniem: musi uratować przyjaciół, jednak ceną jest bezpowrotna utrata prędkości. Czy zdoła przekonać swoich towarzyszy, by wspólnie odnaleźli remedium dla ginącej mocy prędkości, czy też pozwolą jej zginąć na zawsze?

PREMIERA: 28 lipca 2021

 Marvel Fresh X-Men. Czerwoni szukaj na TaniaKsiazka.pl

Marvel Fresh X-Men. Czerwoni

Legendarna telepatka Jean Grey odrodziła się niczym feniks z popiołów. Jednak rzeczywistość, w której się znalazła, bardzo różni się od tej, którą zapamiętała z lat młodości.

Na całym świecie rośnie nienawiść do mutantów, podsycana przez mroczną siłę, której ulegają rządy kolejnych państw. Żeby ją pokonać, Jean zbiera drużynę starych i nowych przyjaciół. Jednak musi też znaleźć odpowiedź na zupełnie nowe pytanie – Jak walczyć z uprzedzeniami w erze fake newsów i social mediów, erze, w której w człowieku można dosłownie… zaprogramować nienawiść?

PREMIERA: 28 lipca 2021

Star Trek. Picard Odliczanie szukaj na TaniaKsiazka.pl

Star Trek. Picard Odliczanie

Pora na drugi album na podstawie kultowej sagi Star Trek. Tym razem statek Gwiezdnej Floty wyrusza na wyprawę pod dowództwem kapitana Jeana-Luca Picarda – jednego z najbardziej zasłużonych admirałów Gwiezdnej Floty.

Kiedy Zjednoczona Federacja Planet odkrywa, że Imperium Romulańskiemu zagraża wybuch supernowej, rozpoczyna zatem akcję ratunkową o niespotykanej skali. Admirał wyrusza, by ewakuować jedną z kolonii imperium, jednak na miejscu dokonuje szokującego odkrycia. Wydarzenia te są wprowadzeniem do serialu Star Trek: Picard.

PREMIERA: 28 lipca 2021

Komiks Mroczna otchłań znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Mroczna Otchłań. Tom 3

Grupa naukowców z narażeniem życia przemierza wszystkie zakątki Ziemi. Poszukują odpowiedzi na najważniejsze pytanie – jakie jeszcze tajemnice czają się w mrokach otchłani? Czy mityczne podwodne istoty, które zawzięcie bronią dostępu do swojego miasta to wrogowie, czy może przyjaciele?

Bohaterowie trzeciej część thrillera ekologicznego Mroczna otchłań przekraczają granice ludzkich możliwości. Starożytna filozofia i nowoczesna technologia przeplatają się, a historia puka do bram… XXII wieku.

PREMIERA: 28 lipca 2021

Jak podobają się Wam lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021? Który tytuł będzie Twój?

Lipcowe zapowiedzi komiksowe 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl