Zapowiedzi i nowości

Trenuj z Krzychem – absolutny hit wśród piłkarskich poradników!

Trenuj z Krzychem

Już niebawem ukaże się absolutny hit wśród książek o piłce nożnej – Trenuj z Krzychem Krzysztofa Golonki!

Czy na sali są obecni miłośnicy piłki nożnej? Z pewnością! Mamy świetną wiadomość zarówno dla początkujących amatorów tego sportu, jak i tych już bardziej zaawansowanych. Już 15 sierpnia bieżącego roku na polskim rynku książkowym ukaże się absolutny hit – Trenuj z Krzychem Krzysztofa Golonki.

To świetny przewodnik dla wszystkich, którzy choć trochę grywają w piłkę, a z pewnością dla chłopców aspirujących do miana najlepszego piłkarza świata. Dzięki książce Trenuj z Krzychem podniesiesz swoje piłkarskie umiejętności do najwyższego poziomu. Co ważne, z łatwością dostosujesz trening do indywidualnych cech i znajdziesz odpowiednie metody by stawać się coraz lepszym. Co jeszcze zyskasz, kupując Trenuj z Krzychem? Otóż:

  • Sprawdzisz swój piłkarski poziom w specjalnie dla Ciebie przygotowanym #TeścieKrzycha.
  • Krok po kroku nauczysz się najlepszych trików.
  • Poznasz tajemnice mistrzów futbolu.
  • W #DziennikuTreningowym zaplanujesz swój trening na najbliższy czas.

Dokładnie tak! Jak sam widzisz, to nie tylko książka z podstawowymi radami i motywator do tego, by dążyć do sukcesu. Specjalnie przygotowany dziennik treningowy ułatwi ci utrzymanie dyscypliny i da realny obraz twoich poczynań. Pamiętaj, że im lepiej jesteś zorganizowany, tym więcej masz czasu! Natomiast dzięki testowi, który przygotował sam autor poznasz lepiej siebie i dokładnie określisz poziom wyjściowy umiejętności. To świetny punkt wyjścia przed zaczęciem treningów, ponieważ dokładnie określisz poziom umiejętności, co pozwoli ci obserwować ich poprawę w toku ćwiczeń.

Książkę polecamy każdemu, kto lubi piłkę nożną nie tylko oglądać, ale również kopać. Sprawdzi się ona również świetnie w roli prezentu. Przypominamy, że Trenuj z Krzychem ukaże się już 15 sierpnia 2016 roku. Gorąco polecamy!