Zaczytane walentynki. Książkowe prezenty od serca!

Zakochani są wśród nas, a pośród zakochanych… mnóstwo jest tych zaczytanych! Jaki prezent walentynkowy wręczyć miłośniczce książek lub zapalonemu czytelnikowi? Dziś mam dla Was połów książkowych upominków dla Waszych drugich połów. Niech to będą prawdziwie zaczytane walentynki!

Zaczytane walentynki. Książkowe prezenty od serca!

Książkowy prezent na walentynki dla Niej

Aneta Jadowska Cud, Miód, Malina

Twoja dziewczyna to cud, miód, malina? Jeśli tak (a przecież wiadomo, że inaczej być nie może), wybór prezentu walentynkowego nie mógł być prostszy! Zbiór opowiadań Anety Jadowskiej to książka pełna magii, dobrze doprawiona sarkazmem. Wiedźmom z klanu Koźlaków lepiej nie wchodzić w drogę, ale zdecydowanie warto przeczytać o ich perypetiach. Dobry humor po lekturze gwarantowany!

Książkę znajdziesz tutaj: Cud, Miód, Malina >>

Po inne pomysły na prezent walentynkowy dla Niej zajrzyj TUTAJ>>

 

Książkowy prezent na walentynki dla Niego

Yuval Noah Harari Sapiens. Od zwierząt do bogów

Dla „best” mężczyzny tylko best-seller! I to nie byle jaki – książki Harariego to lektury na miarę XXI wieku. Autor przygląda się w nich historii człowieka, temu skąd pochodzimy oraz dokąd zmierzamy. Jakie wyzwania czekają na nas w teraźniejszości i przyszłości? Frapujące tematy, świetne ujęcie – chodzą słuchy, że sam Ridley Scott przymierza się do ekranizacji.

Książkę znajdziesz tutaj: Sapiens. Od zwierząt do bogów >>

Po inne pomysły na prezent walentynkowy dla Niego zajrzyj TUTAJ>>

Zaczytane walentynki – prezenty dla Was obojga!

A tak właściwie, to po co w walentynki czytać osobno? Przecież w ten dzień najlepiej jest robić coś razem! Wspólnie można na przykład lepiej poznać się nawzajem. A do tego z pewnością przydadzą się dobrze napisane poradniki:

 

Aneta Borowiec Beata Wróbel Sztuka kobiecości

Sztuka kobiecości

Książka napisana przez kobiety i o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. Autorki (ginekolog i seksuolog dr Beata Wróbel oraz dziennikarka i autorka Aneta Borowiec) piszą nie tylko o seksualności i wymiarze cielesnym, ale także o emocjonalnych i społecznych aspektach bycia kobietą. Bez nadęcia i przystępnie.

Przemysław Pilarski Andrzej Gryżewski Sztuka obsługi penisa

Sztuka obsługi penisa

Nie dajcie się zmylić dość przewrotnemu tytułowi – książka Przemysława Pilarskiego (dramatopisarza i scenarzysty) i Andrzeja Gryżewskiego (psychologa i seksuologa) nie kręci się wyłącznie wokół męskiej anatomii. Tak jak w przypadku Sztuki kobiecości książka ta dotyczy nie tylko seksualności mężczyzn, ale także ich zdrowia i psychiki oraz tworzonych przez nich relacji międzyludzkich.

Mleczko Gierki małżeńskie Zaczytane walentynki

Gierki małżeńskie

Na koniec co prawda nie książka, ale z pewnością interesująca propozycja na walentynki. Niekoniecznie dla małżeństw, ale na pewno dla par – gra z ilustracjami Andrzeja Mleczki pozwoli Wam sprawdzić, jak dobrze tak naprawdę znacie swoją drugą połówkę.

Czeka na Was kilka rodzajów zadań (kalambury, pytania otwarte, testy zgodności, skojarzenia), które losujecie, kręcąc butelką. Możecie grać tylko we dwoje lub zmierzyć się z innymi parami. A jest o co walczyć: wygrać można voucher, który zrealizować musi Wasza ukochana osoba. Formę nagrody ustalacie wspólnie przed grą… 😉

Po więcej walentynkowych inspiracji prezentowych dla dwojga zajrzyjcie TUTAJ>>

Zobacz także: