Trudi Canavan powraca

Trudi Canavan powraca z kolejną nowością. Tym razem chodzi o czwarty już tom bestsellerowej serii pt. Prawa Millenium. W związku z tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy twórczości autorki oraz samego cyklu. Książka pt. Klątwa Kreatorów ma być dostępna w sprzedaży już od maja 2020 roku. Nie znamy niestety jeszcze dokładnej daty premiery. Tajemnicą pozostaje również polska wersja okładki. Jeśli tylko się to zmieni, od razu damy wam o tym znać. Tymczasem mamy informacje, o czym będzie opowiadać historia. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej!

Trudi Canavan powraca

Trudi Canavan powraca – Klątwa Kreatorów kilka słów o fabule

Oto co głosi oficjalny opis:

Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach. Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła ­– Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś powieść, to jednocześnie finał serii Prawa Millenium. W związku z tym, jeśli do tej pory ni było wam po drodze z twórczością tej pisarki, teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie, zwłaszcza jeśli uwielbiacie literaturę fantasy. Ponieważ Trudi Canavan jest jednym z najpoczytniejszych autorów fantasy w Wielkiej Brytanii, Australii i USA. Jej książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami.

Przypominamy, że premiera najnowszej książki pisarki pt. Klątwa Kreatorów przewidywana jest na maj bieżącego roku. Dajcie znać, czy znacie serię pt. Prawa Millenium.

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarki, odsyłamy tutaj. Koniecznie sprawdźcie jej dzieła, gwarantujemy, że nie pożałujecie!