Twardy zimny martwy - zapowiedź Twardy zimny martwy

Już w październiku nakładem wydawnictwa Novae Res ukaże się kolejna książka Marcina Pełki. Twardy, Zimny, Martwy to zbiór trzech nowel osadzonych w konwencji rodem z lat osiemdziesiątych. Poznamy niezwykłe historie o mężczyznach, którzy mimo przeciwności losu nie poddali się i ruszyli pod prąd. Premiera książki zapowiedziana jest na 10 października.

Twardy zimny martwy Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Twardy, Zimny, Martwy

Jaką formę może przybrać zło w świecie przyszłości? Wyobraźmy sobie, że inżynieria genetyczna wspomagająca ludzki organizm nie przynosi nic dobrego. Co się stanie, gdy naukowcy skrzyżują człowieka z larwalną formą obcych? Jaką przyszłość zapowiada powstanie martwych z grobów? Główni bohaterowie książki Twardy, Zimny, Martwy muszą stawić czoła tym wszystkim zagrożeniom. Nie mogą pozwolić sobie na chwilę zwątpienia, ponieważ to od nich zależy przyszłość rodzaju ludzkiego. Czy kilku mężczyzn ma szansę wygrać w starciu ze zmasowanym atakiem wroga? Sięgnij po Twardy, Zimny, Martwy i przekonaj się na własnej skórze!

Marcin Pełka

Twardy, Zimny, Martwy nie jest pierwszą przygodą Marcina Pełki z gatunkiem science fiction. Lekarz, specjalista dermatologii i wenerologii już od końca szkoły podstawowej interesuje się szeroko pojętą literaturą fantastycznonaukową. Z czasem pasja do czytania przerodziła się w pisanie. Marcin Pełka ma na swoim koncie już siedem wydanych książek, a już w październiku ósma uzupełni tę kolekcję.

W 2015 roku ukazała się Marsjańska gorączka, która była pierwszą książką Marcina ocierającą się o literaturę science fiction. Rok później wydał powieść Chodzący we mgle. Przedstawiona w niej historia toczy się na planecie Haasgard, znajdującej się na krańcu Drogi Mlecznej. W 2020 roku ukazał się zbiór opowiadań Bladość powłok zawierający kilka krótkich, śmiesznych i zarazem przerażających historii skłaniających do zadumy nad tym, dokąd zmierza nasza cywilizacja. To właśnie w takiej formule — krótkich, ironicznych, satyrycznych, szalonych i jednocześnie wzbudzających refleksję opowiadaniach, Marcin Pełka czuje się najlepiej.

Twardy zimny martwy Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy jesteście ciekawi nowej książki Marcina Pełki? Książkę w przedsprzedaży można zamówić w tym miejscu.

Autor artykułu: Robert Rejmaniak

Powiązane artykuły: