Wiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wiedza tajemna dzięki prezentowanym dziś książkom, jest od teraz na wyciągnięcie waszej ręki. Interesujecie się ezoteryką i parapsychologią? Szukacie niekonwencjonalnych sposobów na rozwój duchowy? A może zależy wam na tym, by dowiedzieć się znacznie więcej na temat ludzkiej natury i jego psychiki? Jedno jest pewne – te tytuły dadzą wam dostęp do niezwykłych i tajemniczych mocy, o których być może do tej pory nie mieliście nawet pojęcia. Sprawdźcie zatem, jak za pomocą prostych rytuałów możecie pomóc życiowemu szczęściu i sprawić, by spotykały was same dobre rzeczy!

Wiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zaklęcia ochronne - kup na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Zaklęcia ochronne

W tej książce znajdziecie aż 100 gotowych zaklęć i rytuałów, dzięki którym ochronicie waszą energię i energię waszych bliskich. Poza tym wskazówki tu zawarte pozwolą dobrać odpowiednie praktyki magiczne do indywidualnych sytuacji i potrzeb. Dowiecie się, jak działają zaklęcia ochronne, które pomagają chronić bliskich i dom, a także jak tworzyć własne rytuały, zaklęcia i talizmany. Do tego jakie rekwizyty, składniki i symbole mogą być używane w różnych intencjach ochronnych. Poza tym nauczycie się też oczyszczać waszą życiową przestrzeń, pozbywając się z niej negatywnej energii.

Wiedza tajemna – Tajniki magii świecTajniki magii świec - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To doskonała propozycja dla każdego, kto poszukuje skutecznego sposobu na wyciszenie. Dzięki temu poradnikowi nie tylko poczujecie spokój ducha, ale też skupicie się na swoich marzeniach i odnajdziecie drogę do ich spełnienia. Książka podpowiada, jakich świec, roślin czy kamieni użyć do poszczególnych rytuałów, by te były skuteczne. Poza tym oprócz magii świec zaprezentowane są tu również podstawy magii zodiakalnej.

Wiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi

To kompleksowe źródło informacji dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o leczniczych i energetycznych właściwościach drzew, Pięciu Żywiołach lub po prostu jak nawiązać głębsze połączenie z Ziemią. Ten poradnik podpowie wam, jakie właściwości lecznicze mają rośliny i drzewa. Poza tym znajdziecie tu również przepisy na tynktury, nalewki, wywary, kompresy, kataplazmy i esencje kwiatowe.

Wiedza tajemna – Miejsca mocy – z wahadełkiem na szlakuWiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W książce Autorka opisuje kilkanaście magicznych miejsc mocy w Polsce i na świecie. Z jej książki dowiecie się także, jak działa dendroterapia oraz w których polskich źródłach woda ma lecznicze właściwości. Przebywanie w pobliżu czakramów Ziemi, bo tak nazywamy te magiczne punkty na mapie, działa jak zastrzyk pozytywnej energii. Chorym dają ukojenie, zasmuconym przywracają radość życia.

Magia polskich ziół - zobacz na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Magia polskich ziół

Pomóżcie waszemu organizmowi odzyskać wewnętrzną harmonię, a przy okazji dowiedzcie się, kiedy szeptuchy nosiły wianki z bluszczyka kurdybanka, dlaczego dla Azteków tak ważne były aksamitki i który poeta rozpisywał się nad pięknem zwykłego bratka. W tej niezwykłej książce znajdziecie przepisy na proste mikstury, wzmacniające zdrowie, eliksiry poprawiające urodę czy mieszanki, budujące odporność.

Wiedza tajemna – Księga urody czarownicKsięga urody czarownicy - kup na TaniaKsiazka.pl

Znajdziecie tutaj sprawdzone metody, przywracające równowagę, niwelujące stres i pozwalające na dokładne zrozumienie własnego ciała. Autorka pomaga w rozpoznaniu niewłaściwych nawyków, mających negatywny wpływ na samopoczucie i sugeruje sposoby zamiany ich na zdrowe czynności. Poza tym w książce zawarte są również przepisy na w pełni naturalne wywary, kremy oraz dodatki do kojących kąpieli, pomagających w osiągnięciu spokoju duszy.