Wieża Nerona - kup na TaniaKsiazka.pl

Czy są tu z nami miłośnicy młodzieżowej serii Apollo i boskie próby? Właśnie dla Was mamy super informacje! Już 14 października 2020 roku światło dzienne ujrzy kolejny tom tego niezwykle popularnego cyklu. Książka nosi tytuł Wieża Nerona i po raz kolejny porwie Was w fantastyczny świat greckich bogów. Jakie przygody tym razem czekają na młodego bohatera? Z czym przyjdzie się mu mierzyć? I czy z tej próby wyjdzie obronną ręką? Jednego możecie być pewni – Rick Riordan nie zawodzi swoich fanów i po raz kolejny serwuje im wciągającą i pełną akcji historię!

Wieża Nerona - kup na TaniaKsiazka.pl

Wieża Nerona – coraz bliżej końca

Do tej pory Lester Papadopoulos nie miał łatwego życia. I niewiele wskazuje na to, by miało się to odmienić w najbliższym czasie. Staje on bowiem przed ostateczną rozgrywką. Razem z Meg przebyli Stany Zjednoczone tam i z powrotem. W tym czasie udało się im uwolnić starożytne Wyrocznie, pokonać legiony potworów, a przy tym – przeżyli też straszliwe tragedie. Ostatecznie parze bohaterów udało się zatriumfować w Obozie Jupiter nad dwoma złymi cesarzami z Triumwiratu: Kommodusem i Kaligulą.

Szybko jednak okazało się, że to jeszcze nie koniec ich kłopotów. Ponieważ tym razem nastolatek trafia na Manhattan, do kwatery głównej Klaudiusza Cezara Nerona. To nikt inny jak ojczym Meg. A jednocześnie najmniej lubiany przez Lestera skrzypek. Poza tym nawet kiedy uda się im go pokonać, bohaterowi przyjdzie zmierzyć się z jeszcze jednym wrogiem. To jego arcynemezis, Pyton, który rozgościł się w jego Wyroczni Delfickiej, jak gdyby nigdy nic.

Lester Papadopoulos ma dwa wyjścia – albo w ciągu najbliższych kilku dni pokona tych wrogów z pomocą Meg i ponownie zostanie bogiem Apollinem, albo poniesie porażkę, a tym samym zginie w walce.

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy boga, który utknął w skórze śmiertelnego siedemnastolatka? Książkę pt. Wieża Nerona znajdziecie tutaj. Do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z serią? Koniecznie nadróbcie zaległości! Wszystkie tomy z cyklu Apollo i boskie próby znajdziecie tutaj.