DLACZEGO TAK BARDZO LUBIMY SIĘ RADZIĆ INNYCH?

Współczesna BoginiFenomen poradników nie wziął się znikąd. Jesteśmy z natury poszukiwaczami – rady uzyskane od autorytetów z konkretnej dziedziny nas motywują i stymulują. Błędy, doświadczenia – niekoniecznie własne – mogą być niezgłębionym źródłem inspiracji. Poradnik powinien się wyróżniać. Inteligentnie wyglądająca pani w przydużych okularach na okładce to nie wszystko! Lubimy szukać wskazówek, ale potrzebujemy świeżego tchnienia. Nowoczesna kobieta, która szuka czegoś dla siebie, powinna zajrzeć do Współczesnej bogini Roxany Bowgen.

WSPÓŁCZESNA BOGINI – NIETYPOWY PORADNIK

Serce niejednego miłośnika książek motywacyjnych skraść może Współczesna bogini. Wynosi formę poradnika na nowy, oryginalny wymiar. Przede wszystkim jest to na poły fascynująca biografia kobiety. Główna bohaterka nigdy nie stoi w miejscu – misja pomocy to coś naturalnie wpisanego w jej życie. Roxana Bowgen, protagonistka i autorka, trudziła się handlem, obracała nieruchomościami i organizowała programy pomocy dla krajów Trzeciego Świata. Czegóż ona nie robiła… Książka to niesamowity memoire zbudowany na fundamencie autentycznych doświadczeń. Któż nie kocha autentyczności?

DIALOG Z SAMĄ SOBĄ

Pod koniec każdego rozdziału Współczesnej bogini znajdziemy szereg pytań. Pytań, które mamy zadać… sobie. Moment autorefleksji nigdy nie jest zmarnowanym czasem. Należy rozważać swoje życie i otwierać się na dialog. Rozmowa z ludźmi jest istotna, to prawda. Ale zajrzenie w głąb siebie to nie lada wyzwanie. Wówczas uczymy się stawiania priorytetów, planowania, rozwijania ambicji. W konsekwencji realizowanie marzeń staje się namacalne.

BĄDŹ WSPÓŁCZESNĄ BOGINIĄ. JAK?

Roxana pod koniec każdego rozdziału zadaje szereg pytań – musisz pamiętać, że moment przeznaczony na autorefleksję nigdy nie jest czasem zmarnowanym. Rozważając różne kwestie i myśląc nad z pozoru nierozwiązywalnymi dylematami, pokazujesz, że jesteś otwarta na możliwość dialogu – również sama ze sobą. Natomiast odpowiadając na pytania, które zadajesz SOBIE, sięgasz do własnego wnętrza i uczysz się stawiać priorytety. To działa i ułatwia planowanie, rozwijanie ambicji i realizowanie marzeń – przekonaj się sama! Bądź współczesną boginią! Co to znaczy?

SŁOWO BOGINI INSPIRACJĄ

Budowanie autentycznej natury to podstawa. Nie oszukuj sama siebie!
Otwieranie się na dialog, zwłaszcza – ze sobą samą!
Gniew, śmiech, płacz, rozkosz, krzyk! Pozwalaj sobie na wszystkie emocje!
Instynktowne działania. Nasza natura wie najlepiej!
Nieustanne parcie do celu i wiara w swój potencjał!
Intuicja. Ona istnieje. Nie na darmo najbardziej znane jest pojęcie tej kobiecej :).