Pomysł na prezentPromocje

Wybieramy książkowe prezenty dla mam z TaniaKsiazka.pl

Sprawdź książkowe prezenty dla mam z TaniaKsiazka.pl

26 maja, Dzień Matki – może nam się wydawać, że mamy jeszcze sporo czasu na wybór odpowiednich prezentów dla naszych mam. Jednak im wcześniej zaczniemy się zastanawiać nad upominkiem, tym lepiej, bo wtedy nic nas nie zaskoczy i będziemy w pełni gotowi, żeby wraz z książkowym prezentem przypomnieć mamom o naszej miłości. 

Sprawdź książkowe prezenty dla mam z TaniaKsiazka.pl

Wraz z naszą zaprzyjaźnioną księgarnią, TaniaKsiazka.pl, wybieramy najciekawsze książkowe prezenty dla mam. Nasze mamy są różne, więc dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że mają też inne czytelnicze zainteresowania. Dlatego książki, jakie możecie znaleźć wśród propozycji prezentów, to dzieła i dziełka z wielu nurtów literackich.

Książkowe prezenty dla mam – sprawdź >

Z różnorodnej listy przygotowanej przez ekipę księgarni, wybrałam trzy książki.

Operator 112 - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia Roman Klasa

Jeżeli Twoja mama należy do osób, które twardo stąpają po ziemi i cenią fakty, to ten reportaż może jej się spodobać.

Autor książki przez ponad 5 lat pracował jako jeden z operatorów numeru alarmowego. Przez ten czas nie tylko starał się rozwiązywać i pomagać w ludzkich dramatach, ale też niejako sam stawał się ich uczestnikiem.

Jak wyglądają realia codziennej pracy ludzi, którzy mimo tego, że zazwyczaj nie są zauważani, biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za zdrowie i życie innych?

Oddaj albo giń - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Oddaj albo giń! Olga Rudnicka

A może kryminał? Podaruj mamie nie taki zwykły kryminał, tylko komedię kryminalną. Dzięki książce Olgi Rudnickiej będzie zaśmiewać się do łez!

Stereotyp głosi, że praca w bibliotece to jedno z najnudniejszych zajęć na świecie. Jak to ze stereotypami bywa, mają tylko częściowe pokrycie z rzeczywistością…

Zaczyna się robić ciekawie, gdy bibliotekarka, Matylda, znajduje rano w archiwum zwłoki jednego z czytelników, który nigdy nie oddawał książek w terminie.

Zimowy ogród w TaniaKsiazka.plZimowy ogród, Kristin Hannah

To najnowsza książka autorki bestsellerowego Słowika. Tę książkę warto podarować mamie, która ceni emocjonalne powieści obyczajowe, których fabuły stronią od banału.

Tym razem pisarka skupia się na skomplikowanych relacjach rodzinnych. Dwie siostry, a każda zupełnie inna, podążająca inną ścieżką życiową – nic dziwnego, że ich drogi się rozeszły. Gdy kobiety wracają do rodzinnego domu, do chorego ojca, nie obejdzie się bez konfliktów i nieporozumień. Do tego dodajmy tajemniczą rodzinną historię z czasów II wojny światowej… Brzmi ciekawie, prawda?

Oczywiście propozycji książkowych prezentów dla mam jest o wiele więcej. Tutaj możecie sprawdzić całą listę książek wybranych przez załogę księgarni.

Sprawdź książkowe prezenty dla mam z TaniaKsiazka.pl