Carska manierka - Andrzej Pilipiuk

Andrzej Pilipiuk zawitał do programu „Moje książki” w Radiowej Jedynce!

Autor opowiada miedzy innymi o najnowszym zbiorze opowiadań Carska Manierka, o swoim stanowisku na temat popularności, dlaczego zgolił brodę, nowym pomyśle na opowiadanie o Jakubie Wędrowyczu oraz o oglądaniu znaczków z dziewczynami, prowokacjach i najlepszych scenariuszach pisanych przez życie.

Całą rozmowę można odsłuchać na oficjalnej stronie radia.

Carska manierka - Andrzej Pilipiuk Carska manierka – Andrzej Pilipiuk

Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów. Carska manierka to nowy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka zawierający między innymi kolejny tekst o doktorze Skórzewskim.

Książki Andrzeja Pilipiuka już ponad dziesięć lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród czytelników i, jak się okazuje, wciąż zyskują kolejnych wielbicieli. Potwierdza to trzecie miejsce w rankingu na najbardziej oczekiwanych autorów podczas Warszawskich Targów Książki 2012 – po Stephenie Kingu i Jodi Picoult. Pisarz zdaje się pracować z niemal żelazną dyscypliną, skoro wydaje średnio dwie książki w roku.

Najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka, to pasjonujące i pełne przygód historie, w których tajemnicza przeszłość miesza się z brutalną teraźniejszością.