Z książką kobiecie do twarzy

O tym, że z książką kobiecie do twarzy, wiedzą wszystkie miłośniczki literatury. Poza tym porywające powieści, reportaże czy książeczki dla dzieci to takie lektury, z którymi absolutnie każdy prezentuje się dobrze. Dlatego warto sięgać po książki niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować wam kilka nowości obyczajowych oraz z romansów współczesnych. Znajdziecie tu również powieści świąteczne, które wprowadzą was w doskonały, bożonarodzeniowy nastrój. Tym samym, jeśli poszukujecie literatury, która skutecznie umili wam te późnojesienne dni, dobrze trafiliście. Kubki z ulubionym gorącym napojem w dłonie, wskakujcie pod koc i sprawdźcie, jakie pozycje warto mieć w domowej biblioteczce!

Z książką kobiecie do twarzy

Z książką kobiecie do twarzy – co nowego?

Melodia mgieł dziennych - kup na TaniaKsiazka.pl

Melodia mgieł dziennych Marta Bijan

Melodia to oryginalna osobowość sceniczna, która oprócz nietuzinkowego looku ma też wybuchowy charakter. Jednak pod maską sukcesu i perfekcyjnym makijażem skrywa skłonność do uzależnień i pustkę, której nie potrafi zaleczyć. Obok dziewczyny niestrudzenie trwa Es, menedżerka, która niegdyś miała własne ambitne plany. Zrezygnowała jednak z nich na rzecz wschodzącej gwiazdy… Jednak ich relacja już wkrótce przybiera niepokojący obrót, a sprawy zdają się mknąć w stronę mrocznego finału.

Pierwsza taka Gwiazdka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Pierwsza taka Gwiazdka Karen Schaler

Haley długo przygotowywała się do świątecznej kampanii reklamowej i awansu. Jednak szef niespodziewanie wysyła ją na Gwiazdkowy Obóz. A chociaż kobieta próbuje się przeciwstawić, to polecenie jest jasne – obóz, albo brak możliwości przeprowadzenia kampanii. Co za tym idzie, brak awansu. W związku z tym Haley rusza do ukrytego w górach pensjonatu, a ta wyprawa odmieni jej życie.

Z książką kobiecie do twarzy

Kiedy uciekam Aleksandra Rak

Lena uciekła z Warszawy od ludzi i męczących wspomnień. Na Śląsku zgubionej i zranionej dziewczynie nieoczekiwanie pomogła Dominika. Kobieta nie była nawet świadoma, że wyciągając pomocną dłoń do nieznajomej, właśnie uratowała jej życie. Teraz Lena ma szansę odbudować zaufanie do ludzi i pogodzić się z własną przeszłością.

Z książką kobiecie do twarzy

Pragnienia Ilona Gołębiewska

Janka i Wiktorię z pozoru różni wszystko, jednak szybko okazuje się, że ku sobie przyciąga ich niewytłumaczalna chemia. Przypadkowe spotkanie kończy się namiętną nocą. Jednak wkrótce w życiu Janka zdarzy się coś, co zrujnuje jego karierę, marzenia i dobrze zapowiadającą się przyszłość. Czy ta znajomość będzie miała szansę przetrwać w takich warunkach?

Zimowe serca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zimowe serca Anna Wolf

Pewnego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem pewna nieznajoma uratowała życie Ericka Walkera. Była to Tara Willson, matka dwóch nastoletnich córek po rozwodzie. Rok później ich drogi znów się przecinają, jednak zupełnie się nie rozpoznają. Mimo wszystko zaprzyjaźniają się. Tymczasem były mąż Tary będzie chciał zemścić się za to, że kobieta od niego odeszła. Nie wie, że u jej boku pojawił się inny mężczyzna. Który, jak już niebawem się okaże, ma na koncie wiele złych uczynków.

Ta chwila - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ta chwila Guillaume Musso

Lisa i Arthura Costello spotykają się przypadkiem, ale od razu zaczyna rodzić się między nimi niewytłumaczalna więź. Tymczasem za zamkniętymi drzwiami odziedziczonej przez niego latarni morskiej, skrywa się straszliwy sekret. I łamiąc złożoną obietnicę, Arthur zdecydował się je otworzyć. A to, co za nimi znalazł, nie pozwala mu wieść normalnego życia. Aby przechytrzyć swoje przeznaczenie, razem z ukochaną podejmie szaleńczy wyścig z bezlitosnym przeciwnikiem, którym jest czas.

Z książką kobiecie do twarzy

Cud grudniowej nocy Magdalena Majcher

Magdalena od dawna już nienawidzi świąt. W związku z tym zawsze w tym okresie intensywnie pracuje, by zagłuszyć myśli i uciec przed bolesnymi wspomnieniami. Teresa marzy, by choć przez chwilę przestać martwić się wszystkimi dookoła i zająć się sobą. Tymczasem Kamila musi poradzić sobie z nową rolą. Jest już nie tylko partnerką, ale niedługo stanie się też matką. Natomiast Kinga prowadzi życie, które idealnie wygląda jedynie na Instagramie. A Marii po głowie chodzi tylko jedno marzenie – chciałby znów zgromadzić całą rodzinę przy wigilijnym stole.