Zapowiedzi kobiece

Zapowiedzi kobiece to doskonała propozycja dla wszystkich pań, poszukujących nietuzinkowych i wciągających historii. Poza tym coś dla siebie znajdą tu miłośniczki literatury obyczajowej, romansów współczesnych czy pikantnych erotyków. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie przede wszystkim polskie bestsellery, ale nie zabraknie też zagranicznych hitów. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego. Proponowane pozycje to zapowiedzi, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Tym samym jest to doskonała okazja, by przekonać się, jakie historie w najbliższym czasie warto dorzucić do swojej domowej biblioteczki. Gotowe? Koniecznie to sprawdźcie!

Zapowiedzi kobiece

Tron prawdy - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kobiece – Tron prawdy, drugi tom serii Duet

Elle jest w niebezpieczeństwie. Porwana przez Grega nie wie, co ją czeka. W jego oczach widzi tylko opętanie i szaleństwo, które zaczynają ją coraz bardziej przerażać. Musi pogodzić się z myślą, że nikt jej już nie odnajdzie. Ani David, ani ojciec. Ani nawet Penn.

Penn nie może znieść myśli, że Elle nie chce go znać. Zapętlił się w sieci kłamstw i oddałby teraz wszystko, żeby tylko móc powiedzieć jej prawdę. W związku z tym musi odnaleźć dziewczynę za wszelką cenę. Tylko czy prawda wystarczy, aby móc odbudować jej zaufanie? I czy w ogóle jest szansa, że jeszcze ją zobaczy?

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Zapowiedzi kobiece – Okno z widokiem, książka z serii MalowniczeZapowiedzi kobiece – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Róża, archeolog, po pewnej aferze na uczelni postanawia uciec do Malowniczego, które przecież w dzieciństwie było jej ostoją. Poza tym czeka tam na nią ukochana babcia ze swoim niemężem. Jednak sielską atmosferę już wkrótce psuje wstrząsająca informacja. Pewien inwestor chce zrównać z ziemią uwielbianą przez Różę kapliczkę św. Antoniego. W związku z tym dziewczyna postanawia zawalczyć o swój raj na ziemi. Udaje jej się w to zaangażować niemal każdego, kto akurat znalazł się na jej drodze. Jednak czy plan Róży się powiedzie? Czy uda jej się ocalić ukochaną ostoję? Wszak inwestor nie ma zamiaru rezygnować z tak obiecującej działki.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Miasteczko - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kobiece – Miasteczko

Nauczycielka, Monika Romanowska, po kilku latach spędzonych w stolicy wraca do rodzinnego Doruchowa. Ma nadzieję odnaleźć tu utracony spokój. Jednak zamiast tego wplątuje się w zakazany romans. W tym samym czasie miasteczkiem wstrząsa sprawa śmierci licealisty, który umiera w tajemniczych okolicznościach. W związku z tym rozpoczyna się śledztwo. Ktoś z mieszkańców małego miasteczka nie jest tym, za kogo się podaje, a tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Zapowiedzi kobiece – Światło w środku nocy

Główna bohaterka, Alice, czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Jej szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazał się wielką Zapowiedzi kobiece – zobacz na TaniaKsiazka.plpomyłką. Ponieważ w domy rządzi teść, który książki inne niż Biblia, uznaje za stratę czasu. Do tego plotkuje o niej całe Baileyville, dlatego że przybyła z dalekiej i równie nudnej Anglii.

Wkrótce w okolicy kobiety otwierają konną bibliotekę, która burzy spokój miasteczka. Na jej czele staje Margery, która brzydzi się hipokryzją. I o zgrozo, ma własne zdanie na każdy temat. Tym samym Alice rusza na dzikie górskie szlaki z lekturami, które wzbudzają kontrowersje. Poza tym oliwy do ognia dolewa fakt, że wśród kobiet zaczyna krążyć zakazana książeczka. Jak twierdzą niektórzy, mąci im w głowach i budzi grzeszne myśli. Choć od Margery różni ją prawie wszystko, Alice odważy się iść za głosem wolności w świecie pełnym zakazów.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Słowiański amulet - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kobiece – Słowiański amulet

Michalina, praprawnuczka Arachny, z coraz większym zaangażowaniem zgłębia rodzinną przeszłość i podąża śladami przodków. W ten sposób poznaje sekret starego słowiańskiego amuletu. Srebrny wisior w kształcie kołowrotka, należący niegdyś do najbardziej tajemniczej członkini rodu, okazuje się kluczem do odkrycia największej rodzinnej tajemnicy. Nie otwiera jednak wszystkich drzwi. Ponieważ, by je uchylić, trzeba zrobić i poświęcić więcej.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Zapowiedzi kobiece – Zaczekaj na miłość, książka z serii Dwór na Lipowym WzgórzuZaczekaj na miłość - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat, jest wziętą modelką i szturmem podbija rynek mody. Nagły wyjazd do Paryża okazuje się pasmem sukcesów. Nowe znajomości, udział w pokazach, sesje fotograficzne dla znanych pism z branży. Dobra passa kończy się nieoczekiwanie osobistym dramatem i rozstaniem z ukochanym. Poturbowana przez życie i samotna wraca do Polski. I marzy tylko o tym, aby uciec przed światem i zaszyć się w swoim mieszkaniu. Nie radzi sobie jednak ze stratą i emocjami. W związku z tym o pomoc prosi babcię Anielę. A ta zabiera ją na Podlasie do dworu na Lipowym Wzgórzu, będącego od pokoleń ostoją rodu Horczyńskich.

Klara zatrudnia się w Akademii Sztuk Anielskich, na nowo odkrywa malarską pasję i myśli o powrocie na studia artystyczne. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość o śmierci ojca, który nigdy nie utrzymywał z córką kontaktu i tym samym skazał ją na samotne dzieciństwo. To wydarzenie stawia na jej drodze osoby, z którymi łączą ją więzy krwi, a dzieli krzywdząca przeszłość.

Książka dostępna od 30 stycznia 2020 roku.