Zawsze i na zawsze Jenny Han - zobacz trailer ekranizacji!

Historia pierwszej miłości Lary Jean oraz zabawnych bardziej i mniej sytuacji, do jakich mogą doprowadzić romantyczne podrygi nastoletniego serca, podbiła serca młodszych (i starszych) czytelników. Podobnie było z ekranizacjami, które wyrosły z powieści z serii Chłopcy. Do tej pory Netflix przeniósł na ekran dwie z nich: Do wszystkich chłopców, których kochałam (w 2018 r.) i P.S. Wciąż cię kocham (w 2020 r.). Już w tym roku będziecie mogli obejrzeć filmową wersję ostatniej powieści z serii – Zawsze i na zawsze od Jenny Han. 

Zawsze i na zawsze Jenny Han - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Netflix zapowiedział, że premiery filmu Zawsze i na zawsze — jak na romantyczną historię przystało — możemy spodziewać się tuż przed Walentynkami, czyli 12 lutego. W rolach głównych oczywiście zobaczymy Lanę Condor (ponownie wcieli się w Larę Jean) i Noah Centineo (jako Petera Kavinskiego).

Zawsze i na zawsze Jenny Han – wczesna dorosłość, a szkolna miłość

Wraz ze zbliżającą się premierą filmu, zbliża się premiera nowego wydania książki Zawsze i na zawsze Jenny Han w filmowej oprawie. Ta pojawi się w księgarniach 10 lutego.

Zawsze i na zawsze Jenny Han - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Zawsze i na zawsze to powieść, która zamyka historię pierwszej, romantycznej miłości Lary i Petera. Nauka w szkole średniej zbliża się do końca, więc oboje będą musieli podjąć ważne decyzje dotyczące dalszej edukacji. Te z kolei być może zaważą na ich związku. Bo przecież, czy możliwe jest bycie ze sobą na odległość? Może lepiej zrezygnować ze związku wcześniej, żeby później nie cierpieć z powodu powolnego umierania miłości? Z pewnością za takim rozwiązaniem byłaby matka Petera…

W każdym razie ten ostatni rok liceum będzie dla Lary Jean przełomowy. My, czytelnicy i widzowie, będziemy mogli śledzić rozterki i wybory głównych bohaterów. A ci finalnie będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: czy u progu dorosłości jest miejsce na młodzieńczą miłość.

Zawsze i na zawsze — zobacz zwiastun filmu

W sieci pojawił się trailer filmu Zawsze i na zawsze. Możecie obejrzeć go tutaj:

Czekacie na trzeci film historii zaczynającej się od Do wszystkich chłopców, których kochałam? A może skusicie się na nowe wydanie książki, które już w przedsprzedaży możecie znaleźć w tym miejscu: Zawsze i na zawsze Jenny Han.

Tutaj znajdziecie wszystkie książki z serii Chłopcy.

Powiązany artykuł: