Zdjęcia do Ugly Love

Na tę wiadomość czekało tysiące fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. 🙂 Kiedy informacja o tym, że film powstanie ukazała się w 2015 roku, Internet dosłownie zalała fala radości. To, co działo się później, nie było dla fanów już tak przyjemne. Informacji o tym, kiedy film powstanie i dlaczego nic się jeszcze w jego sprawie nie dzieje, było jak na lekarstwo. Odtwórca głównej roli (jednocześnie producent filmu), Nick Bateman oraz sama Colleen rozkładali bezradnie ręce, informując, że sami nic nie wiedzą i że powstanie filmu to bardzo długi proces.

Wreszcie pojawiła się data premiery filmu – 17 listopada 2018 roku, a w ostatnim wywiadzie z Colleen, udzielonym booktrib.com padł pierwszy oficjalny konkret: zdjęcia do Ugly Love ruszą jeszcze w tym roku, ale najprawdopodobniej w ostatnim kwartale.

źródło: Pinterest

Ekranizacja Ugly Love budzi wiele emocji. To, co niewątpliwie cieszy fanów, to fakt, że zarówno producenci filmu, jak i sama Colleen słuchają “głosu płynącego z Internetu”, który właściwie “wytypował” swoją wymarzoną obsadę. Nick Bateman pojawiał się wielokrotnie wśród typów na wymarzonego odtwórcę roli Milesa Archera i (co zdarza się raczej rzadko), “podszedł wywołany do tablicy”. Aktor postanowił nie tylko postarać się o tę rolę, ale również stać się współproducentem tego filmu.

Zdjęcia do Ugly Love – Kim będzie Tate?

Wszystko “szło” po myśli fanów, którym pozostało jedynie czekać na informacje o premierze i o odtwórczyni głównej roli żeńskiej, czyli Tate Collins. W tej drugiej sprawie jak dotąd nie znalazłam żadnej nowej aktualizacji. Nazwisko aktorki wciąż nie zostało podane do wiadomości publicznej, chociaż Colleen informowała już dawno, że odtwórczyni tej roli została wybrana. Na razie więc musimy zadowolić się informacją, że film rusza, a więc zapewne wkrótce pojawią się nowe wiadomości dotyczące zarówno obsady, jak i pierwszych zdjęć z planu.

Zdjęcia do Ugly Love – Listopad 2018, to pewne?

Niepokojące może wydać to, że z serwisu IMDB zniknęła data premiery filmu. Na polskim portalu Filmweb termin ten jest nadal aktualny. Być może brytyjski serwis usunął datę ze względu na fakt, że prawdopodobnie premiera filmu ulegnie zmianie, a obraz jest w procesie produkcji. Colleen zapowiadała, że na wiosnę tego roku powinna mieć już jakieś dalsze informacje dotyczące samego filmu. Na razie może jedynie zapewnić fanów, że prace nad obrazem nie zostały przerwane.

Brzydka miłość

Ugly Love to tytuł uwielbiany zarówno przez fanów wzruszających i emocjonalnych romansów, jak i niegrzecznych erotyków. Książka wielokrotnie była porównywana do Pięćdziesięciu Twarzy Greya, chociaż zdecydowanie nie jest aż tak “ostra’. W powieści odnajdziemy wiele naprawdę zmysłowych i pikantnych scen, do tego mistrzowskie pióro Colleen, wspaniałą fabułę. W skrócie, książka do ponownego przeczytania i jedna z najpopularniejszych w literaturze New Adult. Nic dziwnego, że stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów Colleen Hoover, chociaż naprawdę każda jej książka to wielkie, literackie wydarzenie i uczta dla fanów gatunku.

Powiązane: PRZYNAJMNIEJ 3 KSIĄŻKI COLLEEN HOOVER MOGĄ TRAFIĆ NA EKRANY KIN! 

Ugly Love to historia burzliwej miłości Milesa Archera i Tate Collins. On twierdzi, że nie jest zdolny do głębszych uczuć i może zaproponować dziewczynie jedynie układ bez zobowiązań. Ona – zgodzi się na wszystko, byle tylko z nim być. Okazuje się, że ustalanie granic, a później trzymanie się ich to dwie różne sprawy, szczególnie kiedy za związkiem fizycznym zaczynają podążać uczucia. Osobiście czytałam tę książkę dwa razy i uważam ją za jedną z najlepszych w gatunku. Jest w niej coś, czego poszukuje w romansach: związek, który jest niepewny, relacja oparta na wyczekiwaniu, niedopowiedzeniach, ukradkowych spojrzeniach i braku pewności, co to dlatego, że ta druga strona COŚ czuje. To sprawia, że związek dwojga bohaterów jest tak ekscytujący i czekamy z niecierpliwością, na to, co wydarzy się później.

Najpierw Confess

Tymczasem niedawno pojawiła się pierwsza ekranizacja książki Hoover, pod tytułem Confess. Jest to ekranizacja serialowa, a w odtwórców głównych ról wcielili się: Ryan Cooper i Katie LeClerc. Więcej informacji dotyczących serialu znajdziecie tutaj: >>>OFICJALNY TRAILER I DATA PREMIERY CONFESS COLLEEN HOOVER. 10 maja, książka na podstawie, której powstał serial, w końcu zadebiutuje także w Polsce.

Trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej pojawiły się nowe informacje dotyczące ekranizacji kolejnej książki Hoover i oby zdjęcia do Ugly Love rzeczywiście ruszyły pod koniec roku. Osobiście będę śledzić dalsze doniesienia w tej sprawie.

W ramach ciekawostki dodam, że w wywiadzie udzielonym booktrib.com Colleen potwierdziła, że jeszcze w 2017 roku ukaże się jej najnowsza książka, Without Merit >>>>NOWA KSIĄŻKA COLLEEN HOOVER I POLSKA PREMIERA “IT ENDS WITH US” , będąca powrotem autorki do klimatu Hopeless. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że prace nad tym tytułem już się skończyły, a Colleen pracuje teraz nad czymś zupełnie nowym. Powieść ta ma być “ekscytującym powrotem do poprzedniej powieści”, której? Zapewne niedługo się dowiemy. 🙂

Na koniec jeszcze raz ekscytujący trailer do Ugly Love, który zelektryzował fanów na całym świecie i tak bardzo przypomina klimat z Pięćdziesięciu Twarzy Greya.