Bestsellery maja 2017

Sprawdźcie, jak przedstawiały się Bestsellery maja 2017 w księgarni TaniaKsiazka.pl. Na liście znalazły się książki z kilkunastu różnych gatunków. Z pewnością podpowiedź, co czytają inni, będzie dla Was wskazówką, po co sięgnąć w następnej kolejności.

Bestsellery maja 2017 - Opowieść podręcznej sprawdź na TaniaKsiazka.pl!10. Bestsellery maja 2017 – Opowieść podręcznej Margaret Atwood

Opowieść podręcznej jest na ustach wszystkich. To wstrząsająca antyutopia przedstawiająca życie kobiet, które stają się bardziej przedmiotami niż ludźmi. Trafiamy do świata, w którym podziały społeczne są tak wielkie, jak ocean, a prawa człowieka tak zapomniane, jak pierwszy śnieg. Na podstawie tej historii powstał bestsellerowy serial.

confess9. Bestsellery maja 2017 – Confess Colleen Hoover

Autorka Confess jest jedną z najważniejszych przedstawicielek gatunku New Adult Romance i romansu współczesnego na świecie. Jej nazwisko to gwarancja wspaniałej historii miłosnej, bez prostych i oczywistych rozwiązań. Confess to historia pewnego wyznania, które może rozdzielić dwójkę zakochanych w sobie ludzi.

8. Bestsellery maja 2017 – Uwikłani. Chandler Laurelin Paigechandler

Piąty tom słynnej serii erotycznej Laurelin Paige, Uwikłani. Tym razem poznamy sekrety alkowy młodszego brata Hudsona, Chandlera. Czy młodszy brat słynnego playboya podobnie jak Hudson, pozwoli się usidlić prawdziwej miłości?

nowa jadłonomia7. Bestsellery maja 2017 – Nowa jadłonomia Marta Dymek

Marta Dymek ma niewątpliwie dar do opowiadania o jedzeniu, czyniąc z tej opowieści niemal sztukę. Jej książki kucharskie są wielkim wydarzeniem i bestsellerem już na etapie zapowiedzi. Dzięki jej kolejnym niecodziennym przepisom jeszcze lepiej poznamy rośliny i ich niezwykłe właściwości.

6. Bestsellery 2017 – Arabski mąż Tanya ValkoArabski mąż

Niezwykła popularność tej książki to kolejny dowód na to, że nas – Europejczyków niezwykle fascynuje arabski świat. Wraz z tą opowieścią powracamy do życia Doroty, jej córek i arabskich mężów. Poznamy kolejne sekrety świata tak odległego od naszego i tak trudnego do zrozumienia.

13 powodów5. Bestsellery 2017 – 13 powodów Asher Jay

Ta książka nie jest typowym tytułem dla młodzieży. Porusza niezwykle trudne tematy związane ze śmiercią, żałobą, próbą wybaczenia sobie. Na jej podstawie powstał bestsellerowy serial wyprodukowany przez NETFLIX, który podobnie jak książka odbił się szerokim echem w świecie literatury i filmu.

Duchowe życie 4. Bestsellery 2017 – Duchowe życie zwierząt Peter Wohlleben

Tym razem autor bestsellerowego Sekretnego życia drzew zabierze nas do świata zwierząt. Szybko zdamy sobie sprawę, że te istoty podobnie jak my, są bardzo skomplikowane. Być może dzięki tej wiedzy, będziemy czuli większą potrzebę, aby chronić ich niezwykły świat.

3. Bestsellery 2017 – Czerwień jarzębin Katarzyna MichalakCzerwień jarzębin

Książka, na którą czekało wiele miłośniczek Katarzyny Michalak i jej Leśnej Trylogii. Po raz kolejny trafiamy na Leśną Polanę i szybko przekonamy się, że przed Gabrielą wiele trudnych chwil i nadziei, że w walce o swoje szczęście, nie będzie sama.

Ms. Manwhore 2. Bestsellery 2017 – Ms. Manwhore Katy Evan

Uwieńczenie ekscytującego romansu słynnego chicagowskim playboya, Malcolma Sainta i słodkiej dziennikarki, Rachel Livingstone. Czy po wielu miłosnych zakrętach, ich związek doczeka się szczęśliwego happy endu?

zapisane w wodzie1. Bestsellery 2017 – Zapisane w wodzie Paula Hawkins

Kolejna książka autorki słynnej Dziewczyny z pociągu. Po raz kolejny trafiamy w samą sieć dziwnych i niepokojących zdarzeń. Tym razem na równi z bohaterami tej przejmującej historii, na pierwszy plan wychyla się żywioł – woda i tajemnica, która czai się w jej zamętach.

Czy pierwsze miejsce na liście było dla Was zaskoczeniem? Koniecznie napiszcie w komentarzach.