After We Collided

After We Collided to nic innego jak druga część przygód bohaterów bestsellerowej serii Anny Todd pt. After. W związku z tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy twórczości autorki. Jednak fakt ten ucieszy także każdego odbiorcę, który interesuje się filmami utrzymanymi w młodzieżowym duchu. Warto tutaj wspomnieć, że książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami. Ekranizacja pierwszego tomu odniosła również olbrzymi sukces, nic więc dziwnego, że do kin trafia kolejna część. Jesteście ciekawi, kiedy film pojawi się w Polsce? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

After We Collided

Kadr z zapowiedzi After We Collided, źródło youtube.com

After We Collided – kiedy w Polsce?

Warto tutaj wspomnieć, że informacje o ekranizacji drugiej części mieliśmy już w 2019 roku. Natomiast w lutym bieżącego roku do sieci trafił zwiastun produkcji, której premiera przewidywana była na 23 kwietnia. Jak jednak wiemy, w marcu wybuchła pandemia koronawirusa, a wszystkie kinowe premiery zostały odwołane lub przesunięte. Ten los spotkał także wyczekiwany przez fanów After We Collided.

Dziś już wiemy, że film do polskich kin trafi już 4 września 2020 roku. Co ciekawe, w tym samym dniu odbędzie się także premiera w Szwecji, Finlandii, Norwegii i Hiszpanii. Kilka dni wcześniej produkcja pojawi się już w Grecji, Czechach, Włoszech, Portugalii, Rosji czy Węgrzech, Słowacji i Niemczech. Natomiast po 10 września film wejdzie także do kin w Australii, Rumunii, Kanadzie, Holandii oraz Belgii.

Jak łatwo zauważyć, nie uwzględniono w tej rozpisce ani Wielkiej Brytanii, ani Stanów Zjednoczonych. A wszystko to przez wciąż niepewną sytuację, związaną z koronawirusem.

Widzowie będą mieli okazję śledzić dalsze losy Tessy oraz Hardina. Po burzliwym początku ich związku wiele wskazuje na to, że sytuacja między nimi powoli się uspokaja. Jednak Hardin wciąż skrywa sekrety, którymi nie chce się dzielić ze swoją dziewczyną. A Tessa pragnie bliskości, jakiej nie może mieć ze swoim chłopakiem. Wkrótce też dziewczyna rozpoczyna pracę w wydawnictwie, gdzie poznaje przystojnego kolegę. A to może zachwiać jej relację z Hardinem.

Książki z serii znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy wam zapowiedź drugiej części przygód bohaterów.https://www.youtube.com/watch?v=EQJtZru6rN4