KryminałZapowiedzi i nowości

Bagno Przemysława Piotrowskiego – piąty tom o Igorze Brudnym

Bagno Przemysława Piotrowskiego - piąty tom o Igorze Brudnym

Lubicie wczytywać się w mroczne, ciężkie historie? Chętnie sięgacie po kryminały, w których zagadkę autor oplótł na wątkach związanych z brutalną zbrodnią? Jeśli tak, to wiadomość dla Was! Pod koniec czerwca w księgarniach ukazało się Bagno Przemysława Piotrowskiego, czyli piąty tom z serii o komisarzu Igorze Brudnym. Nie zapowiada się na lekką letnią lekturę… ale chyba żaden z fanów pióra autora nie będzie na to narzekał.

Bagno Przemysława Piotrowskiego - piąty tom o Igorze Brudnym

Bagno Przemysława Piotrowskiego

W radiu trwa audycja, w czasie której prowadzący odbierają telefon od tajemniczego człowieka. Przedstawia się on jako Sędzia.

Równocześnie w sieci pojawia się transmisja przedstawiająca upiorną scenę: przebrany za kata mężczyzna poddaje torturom osobę blisko współpracującą z przedstawicielami władzy. Sędzia publicznie wygłasza wszelkie przewinienia, jakich dopuściła się ofiara. Potem zamaskowany oprawca pozbawia ją życia.

Od tego momentu wszystkie służby trwają w stanie najwyższej gotowości. Mundurowi odnajdują ciało zamordowanego przed oczami internautów mężczyzny na terenie dawnego sierocińca prowadzonego przez siostry hieronimki. Zwierzchnictwo nad prowadzeniem tej sprawy przejmuje komisarz Igor Brudny.

Szybko okazuje się, że tajemniczy Sędzia nie zadowala się jedną ofiarą. Uderza po raz kolejny, a jego zbrodnie wprowadzają chaos w całym kraju. Ludzie wychodzą na ulice, organizują protesty.

Brudny wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Komisarza ciągle dręczy jednak pytanie o to, czy aby na pewno działa po właściwej stronie.

Bagno Przemysław Piotrowski Igor Brudny tom 5

Bagno Przemysława Piotrowskiego – kiedy premiera książki?

Piąty tom serii o Igorze Brudnym miał premierę 29 czerwca 2022 r.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Najnowszy kryminał Przemysława Piotrowskiego znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Seria o komisarzu Igorze Brudnym Przemysława Piotrowskiego

Aktualnie seria o Igorze Brudnym przedstawia się następująco:

  1. Piętno (2020)
  2. Sfora (2020)
  3. Cherub (2020)
  4. Zaraza (2021)
  5. Bagno (2022)

Które tomy z tego cyklu mieliście już okazję przeczytać? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Zobacz także: