Tego lata stałam się piękna - serial na podstawie serii Jenny Han

Zastanawiacie się, od jakiego serialu rozpocząć wakacje? Chcecie obejrzeć coś lekkiego, niezobowiązującego, najlepiej z wątkami romantycznymi? Sprawdźcie Tego lata stałam się piękna – serial na podstawie serii książek Jenny Han. Autorkę możecie znać z bestsellera Do wszystkich chłopców, których kochałam, którego ekranizacja skradła serca widzów Netfliksa. Jaką letnią opowieść przygotowała tym razem?

Tego lata stałam się piękna - serial na podstawie serii Jenny Han

Tego lata stałam się piękna – serial

Odliczałam dni do kolejnych wakacji. Zima prawie się dla mnie nie liczyła. Liczyło się lato. Całe moje życie odmierzały wakacje. Jakbym zaczynała życie dopiero w czerwcu, na plaży, w tym domu.

Belly jak każdego roku nie może doczekać się wakacji. Dziewczyna, co lato wyjeżdża nad morze, by cieszyć się wspólnym wypoczynkiem z mamą i bratem oraz przyjaciółką mamy i jej dwoma synami: Conradem i Jeremiahem. To ich niepisana tradycja; cała ekipa zna się od lat i darzy dużą sympatią.

Nastolatka już od dłuższego czasu podkochuje się w jednym z braci Fisher, drugiego uważa za swojego najlepszego przyjaciela. Tego lata wiele się jednak zmieni – Conrad i Jeremiah dostrzegą w Belly kogoś więcej niż towarzyszkę zabaw, z którą znają się od dzieciństwa.

Czy dziewczyna odważy się wyrazić swoje uczucia? Jak to lato zmieni ją i braci? Odpowiedzi znajdziecie w książkach z serii Lato.

Tego lata stałam się piękna – trailer

Wolicie najpierw obejrzeć, potem przeczytać? W takim razie zajrzyjcie na platformę Prime Video, gdzie dostępny jest pierwszy sezon serialu.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

Seria Lato Jenny Han

Tego lata stałam się piękna – seria książek Lato Jenny Hana

Książki z serii Lato autorstwa Jenny Hana znajdziecie W TYM MIEJSCU.

A pod linkami poniżej możecie przeczytać darmowe fragmenty wszystkich trzech części nowej, wakacyjnej trylogii:

 

Zobacz także: