Wakacje z książką - 5 tytułów na lato

Sezon wypoczynkowy rozpoczął się na dobre! Szykujecie się na wakacje z książką? Sprawdźcie 5 tytułów na lato, które warto zabrać ze sobą, by delektować się nimi na plaży, hamaku, łące, w lesie… czy gdzie tylko wakacje Was poniosą! 🙂

Wakacje z książką - 5 tytułów na lato

Wakacje z książką – 5 tytułów na lato

Ludzie, których spotykamy na wakacjach Emily Henry Wakacje z książką - 5 tytułów na lato 2022

Ludzie, których spotykamy na wakacjach Emily Henry

Poppy i Alex różnią się od siebie niemal we wszystkim. Ona uwielbia ludzi i podróże, on najchętniej nie wyściubiłby nosa z książki i swojego mieszkania. Kiedyś łączyła ich niezwykła przyjaźń, która zaczęła się na wakacjach w rodzinnych stronach.

Dwa lata temu coś się jednak zepsuło, Poppy i Alex stracili kontakt ze sobą. W nadchodzące wakacje nadarza się okazja, by naprawić dawną przyjaźń. Poppy musi tylko przemilczeć jedną wielką kwestię, która zawsze stała na drodze ich prawie idealnej przyjaźni.

Czy to się uda?

Link do książki: Ludzie, których spotykamy na wakacjach >>

Tego lata stałam się piękna Jenny Han

Tego lata stałam się piękna Jenny Han

Pierwszy tom nowej trylogii autorki bestsellera Do wszystkich chłopców, których kochałam to lekki, młodzieżowy romans.

Belly jak każdego roku nie może doczekać się wakacji. Dziewczyna wie, że latem znowu spotka braci Fisher – Conrada i Jeremiaha, z którymi spędza letnie miesiące, odkąd cała trójka była jeszcze dziećmi. W jednym od dawna się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem.

Nadchodzące wakacje będą ostatnimi przed wyjazdem braci w świat. Czy Belly zdąży odkryć swoje uczucia? Czy to lato będzie dla niej niezapomniane?

Link do książki: Tego lata stałam się piękna >>

Dziewczyna mojego męża Anna Szczypczyńska Wakacje z książką - 5 tytułów na lato 2022

Dziewczyna mojego męża Anna Szczypczyńska

Lucyna i Tomasz rozstają się po dwudziestu latach małżeństwa. Po jakimś czasie byli małżonkowie otrzymują zaproszenie na wesele wspólnego znajomego. Impreza ma się odbyć w przepięknych, włoskich okolicznościach przyrody.

Zapowiada się niezapomniany wyjazd – morze, cykady, wino… Lucyna i Tomasz zabierają jednak ze sobą nowych życiowych partnerów. Co wyniknie ze zmieszania czterech temperamentów?

Link do książki: Dziewczyna mojego męża >>

 

Kemping Chałupy 9

Kemping Chałupy 9 

Chałupy welcome to!

Wakacje na kempingu – czy coś może pójść nie tak? Oczywiście, mnóstwo rzeczy! A dzięki temu mogą powstać lekkie, zabawne historie, które znajdziecie w tym zbiorze opowiadań. W gronie autorów znaleźli się: Katarzyna Janus, Renata Kosin, Marek Stelar, Alek Rogoziński, Dorota Milli, Marta Matyszczak i Joanna Tekieli.

Jak przeżyć urlop i nie zwariować? Sprawdźcie sami.

Link do książki: Kemping Chałupy 9 >>

Jak się starzeć bez godności Ewa Winnicka, Magdalena Grzebałkowska

Jak się starzeć bez godności Ewa Winnicka, Magdalena Grzebałkowska

Antyporadnik dwóch reporterek, napisany z dużą dozą dystansu i autoironii. Książka trochę do pośmiania się, a trochę do zastanowienia nad starzeniem się i zmianami, jakie przynosi życie.

Tytuł ten polecają m.in. Joanna Kołaczkowska, Dorota Wellman i Karolina Korwin-Piotrowska.

Link do książki: Jak się starzeć bez godności >>

 

Wakacje z książką – 5 tytułów na lato

Jakie inne tytuły dopisalibyście do tej listy? Wpiszcie swoje propozycje w komentarzach. 🙂

Zobacz także: