Jon Snow w sequelu Gry o tron!

Może i nie wie niczego, ale będzie miał własny serial! O czym mowa? Oczywiście o wieściach od HBO! Po sieci krąży news z informacją o tym, że Jon Snow będzie główną postacią w sequelu Gry o Tron. Jak się Wam podoba taka wizja kontynuacji kultowego serialu na podstawie prozy George’a R.R. Martina?

Jon Snow w sequelu Gry o tron!

Jon Snow w sequelu Gry o tron!

Jon Snow to jedna z nielicznych postaci, którym udało się przetrwać krwawe wydarzenia przedstawione w ostatnich odcinkach ósmego sezonu. Portal The Hollywood Reporter informuje, że to właśnie Jon, a właściwie Aegon Targaryen, zostanie bohaterem kontynuacji Gry o tron. Jesteście ciekawi, co działo się z podopiecznym Neda Starka, gdy odkrył już prawdę o swoim pochodzeniu i o królewskiej krwi płynącej w jego żyłach?

Prace nad sequelem Gry o tron są jeszcze na początkowym etapie i niewiele informacji dociera do widzów.

Wiemy tylko, że w rolę dawnego przywódcy Nocnej Straży ponownie ma wcielić się Kit Harrington. Nie znamy jeszcze innych nazwisk, które pojawią się w obsadzie sequela. Twórcy nie zdradzili póki co, czy w nowym serialu pojawią się inne postaci znane z Gry o tron. Nie wiadomo również kiedy zapowiadana produkcja trafi na ekrany zainteresowanych.

Gra o tron: Ród smoka – prequel GoT w sierpniu

HBO na swoim koncie ma również inny spin-off swojej kultowej produkcji. W sierpniu na ekranach pojawi się Gra o tron: Ród smoka, którego akcja dotyczyć będzie historii rozgrywającej się przed wydarzeniami z Gry o tron. Zobaczcie zwiastun:

Co uważacie na temat planów HBO? Czy według Was kontynuacja historii z Westeros ma sens? A może zamiast kolejnego serialu wolelibyście poznać książkowe zakończenie Pieśni lodu i ognia? Dajcie znać w komentarzach!

A jeśli macie ochotę wrócić do książek George’a R.R. Martina, zajrzyjcie TUTAJ >>

Zobacz także: