Obrazy z przeszłości - nowy Mróz już w maju! Obrazy z przeszłości

Kto czekał na czwarty tom serii z Sewerynem Zaorskim od Remigiusza Mroza, może już sobie na czerwono zaznaczyć datę 18 maja 2022. Tego dnia Obrazy z przeszłości, bo taki tytuł ma książka, premierowo trafią do księgarni. Nie będę pytać, czy czekaliście… Pisarz przecież jak zwykle nie dał nam zbyt wiele czasu na to, by zatęsknić za swoją twórczością 😉 .

Obrazy z przeszłości | Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Obrazy z przeszłości

Obrazy z przeszłości to kolejna, czwarta już część trzymającego w napięciu kryminalnego cyklu Remigiusza Mroza, którego głównymi bohaterami są patomorfolog Seweryn Zaorski i policjantka Kaja Burzyńska. O premierze swojej najnowszej powieści pisarz tradycyjnie poinformował na swoich profilach w social mediach.

W Żeromicach – rodzinnym miasteczku Zaorskiego i Burzyńskiej, dwadzieścia lat temu w tajemniczych okolicznościach zaginęła jedna z mieszkanek. Policjanci, którzy prowadzili śledztwo w tamtym czasie nie byli w stanie ustalić, co tak naprawdę się wydarzyło i gdzie może być dziewczyna. Nie wpadli na żaden trop, który doprowadziłby ich do rozwiązania zagadki. Tak naprawdę pierwsze ślady pojawiły się dopiero dwie dekady później. W okolicznych lasach zaczęto bowiem odkrywać różne przedmioty. I wszystko wskazuje na to, że były one własnością zaginionej.

Jeden z nich całkiem przypadkiem trafia w ręce głównych bohaterów. Na początku Burzyńska i Zaorski są kompletnie nieświadomi tego, że ta rzecz jest ściśle powiązana z nierozwiązaną sprawą. Powoli jednak na jaw wychodzą pewne fakty na jej temat. I dopiero teraz wszyscy zaczynają widzieć przerażający obraz zbrodni, o których nikt miał się nigdy nie dowiedzieć.

Jakie tytuły tworzą cykl z Sewerynem Zaorskim?

W skład tej pełnej misternych zagadek i tajemniczych znaków serii kryminalnej wchodzą po kolei:

Obrazy z przeszłości natomiast ukażą dopiero 18 maja, ale już teraz możecie przedpremierowo zamówić swój egzemplarz. Wystarczy, że zajrzycie w to miejsce.

Czytaj także: