KryminałZapowiedzi i nowości

Skazanie. Joanna Chyłka – zapowiedź nowej książki Remigiusza Mroza

Skazanie. Joanna Chyłka - zapowiedź nowej książki Remigiusza Mroza

W Dzień Kobiet Remigiusz Mróz zrobił niespodziankę swoim czytelniczkom… i czytelnikom. Pisarz ogłosił bowiem nadchodzącą premierę książki Skazanie. Joanna Chyłka. Kontynuacja serii powieści o charakternej prawniczce ukaże się w księgarniach jeszcze w marcu! O szczegółach przeczytacie poniżej.

Skazanie. Joanna Chyłka - zapowiedź nowej książki Remigiusza Mroza

Skazanie. Joanna Chyłka – zapowiedź nowej książki Remigiusza Mroza

Gdy Joanna Chyłka odzyskuje prawo do wykonywania zawodu, ma duże nadzieje na to, że jej kariera z powrotem nabierze właściwego tempa. Prawniczka liczy na przejęcie głośnej sprawy, w której podejmie obronę.

Jak się okazuje, los ma wobec niej zupełnie inne plany. Tym razem Chyłka zostaje przydzielona do procesu, w którym inni prawnicy nie chcieli brać udziału. Jakby tego było mało, Chyłka po raz pierwszy w życiu zmuszona będzie wystąpić w roli oskarżyciela subsydiarnego.

Po pomoc zgłosiła się bowiem matka młodej dziewczyny, która rzekomo miała popełnić samobójstwo. Zrozpaczona kobieta uparcie twierdzi jednak, że jej córka nie targnęła się na własne życie. Kolejni prokuratorzy mimo to umarzają postępowanie. Uwagę Chyłki od razu przykuwają uchybienia proceduralne, a także manipulacje, których się dopuszczono. Czy uda jej się dotrzeć do prawdy na temat śmierci dziewczyny?

W życiu prywatnym prawniczki także czekają na nią nowe wyzwania. Przygotowania do ślubu idą pełną parą, a Joanna po latach decyduje się odnowić kontakt ze swoją matką.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Skazania przygotowany przez wydawcę:

Skazanie. Joanna Chyłka - zapowiedź nowej książki Remigiusza Mroza

Skazanie. Joanna Chyłka – kiedy premiera książki?

Premiera Skazania, czyli 15. tomu serii o Joannie Chyłce, zaplanowana jest na 23 marca 2022 r.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.

Najnowszy kryminał Remigiusza Mroza już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Jeśli chcecie sobie przypomnieć lub nadrobić zaległą lekturę poprzednich części cyklu, całą serię o Chyłce znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Zobacz także: