Agla - nowa książka Radka Raka już w maju

Czy Wasze serca także skradła Baśń o wężowym sercu? Jeśli tak, mam dla Was bardzo dobre wieści. Agla – nowa książka Radka Raka już w maju ukaże się w księgarniach! Jak tym razem oczaruje nas laureat Nike 2019? Krótką zapowiedź i datę premiery znajdziecie poniżej.

Agla - nowa książka Radka Raka już w maju

Agla – nowa książka Radka Raka już w maju

Główną bohaterką Agli jest Sofja Kluk: konsekwentna i nieustępliwa, wygadana, uparcie prąca do celu. Sofja mieszka na uniwersytecie a realia miasta, w którym żyje, oscylują między snem i jawą. Można tu zajść do sklepów bławatnych niczym z ulicy Krokodyli, ale strzec się trzeba służb mrocznego Urzędu Bezpieczeństwa. Władzę sprawuje tajemniczy Car a na powszechny szacunek i zaufanie mogą liczyć… zawodowi mordercy. W tym świecie przyroda odgrywa szczególną rolę i duże znaczenie ma stopniowe przeobrażenie. Takie, jakiemu ulegają owady.

Jeśli mieliście przyjemność czytać Baśń o wężowym sercu, albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli (recenzję znajdziecie W TYM MIEJSCU) lub Puste niebo, wiecie, że Radek Rak maluje niezwykle bogate i sugestywne obrazy w wyobraźni czytelników. W jego prozie dosadny realizm zderza się z niesamowitością okrutnej baśni. Zapowiada się na to, że nie inaczej będzie w przypadku Agli.

Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o odnajdywaniu siebie i stawaniu się człowiekiem w pełni znaczenia tego słowa. […]

To powieść, od której nie sposób się oderwać – odważna, smakowita, seksowna i niepodobna do żadnej innej książki.

fragment opisu książki od wydawcy

Radek Rak Agla nowa książka w maju 2022

Agla – kiedy premiera nowej książki Radka Raka?

Premiera najnowszej książki Radka Raka jest zaplanowana na 18 maja 2022 r.

Powieść Agla ukaże się nakładem wydawnictwa Powergraph.

Książkę przedpremierowo już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: