Piotr C. – kojarzycie gościa? Oczywiście, że tak! Jego profil Facebookowy ma już ponad 300 tysięcy fanów, a książki Pokolenie Ikea oraz Pokolenie Ikea. Kobiety sprzedały się w 120 tysięcznym nakładzie. Teraz dla wszystkich fanów pisarza mamy dobrą wiadomość. Już 27 października bieżącego roku w sprzedaży pojawi się jego nowa książka Brud.

Brud

O czym tym razem opowiada Piotr C.?

Brud to historia, której bohaterem jest warszawski adwokat, Relu. Dzielnica, którą zamieszkuje, to Wilanów – tak zwany Lamingrad. Jako adwokat prowadzi sprawę Janusza, zdemoralizowanego multimiliardera. I właściwie jest to jego najcenniejszy klient. Ponadto, Relu posiada również wiernego przyjaciela, psa Józefa. I chociaż bohater powieści nie lubi ludzi, to z jakiegoś powodu oni bardzo go lubią. I tak, Relu spędza czas pijąc i słuchając ich dramatycznych historii. Opowieści o bogatych mężczyznach w drogich garniturach i kobietach w o wiele droższych kostiumach. Ci pierwsi przejawiają bezgraniczną bezduszność, zaś te drugie są zaskakująco łatwe. Okazuje się, że idealny świat wymuskanych elegantów, tak naprawdę pokrywa przerażająca warstwa brudu.

Tak naprawdę to wszystko tutaj jest pozorne. Wspaniały mąż, adwokat z własną kancelarią, piękna żona i czarujący syn. No, i oczywiście, jak w każdej idealnej rodzinie – pies. Jeśli jednak spojrzy się znacznie głębiej, zaczyna dostrzegać się pewne niedoskonałości. Kochanek, kochanka, narkotyki, nagminne oglądanie porno, uzależnienie od leków nasennych i modlitwy o to, by sąsiadowi wiodło się gorzej. A jeśli komuś coś nie wychodzi, to następuje ogromna radość.

W najnowszej książce Piotra C. znajdziecie wszystko, co powinna zawierać dobra powieść. Historię o samotności, być może o miłości, a na pewno o strachu przed śmiercią. Przypominamy, że Brud do sprzedaży trafi 27 października tego roku.