BARDZO TANIE KSIĄŻKI

Oczom nie wierzę, ponad 200 książek do 29 sierpnia będzie można kupić w cenie 11 zł każda! W praktyce oznacza to zniżki nawet o 70%! Przecenione są zarówno bestsellery z beletrystyki (powieści erotyczne, powieści obyczajowe, thrillery), jak i poradniki. Przejrzyjcie promocyjną listę. Okazje, żeby kupić  książki w promocji, w tym bestsellery, nie zdarzają się często! Sprawdźcie, co można kupić w rewelacyjnej cenie.

2 za 22

Książki w promocji, dla tych, którzy się pospieszą

Promocja potrwa dokładnie do 29 sierpnia do 23.59 i ani minuty dłużej, więc nie traćcie więcej czasu i zobaczcie, co może wylądować w Waszej biblioteczce w okazyjnej cenie. Warto dodać także, że liczba poszczególnych książek jest ograniczona, czyli kto szybciej się zajmie wybieraniem, ten będzie miał szansę na najlepsze kąski. Wystarczy tylko wybrać z promocyjnej listy przynajmniej dwa dowolne tytuły, a ich cena w koszyku zmieni się na 11 zł za sztukę. To do dzieła!

Bardzo tanie książki, w tym romanse

O tej książce już krążą legendy. Seksowny, niesamowicie gorący duet, który zawrócił w głowie tysiącom kobiet w Polsce. Manwhore +1, to druga książka w serii i kolejne perypetie gorącej pary: Malcolma Sainta i dziennikarki Rachel Livingstone. W promocji jest też pierwsza część serii zatytułowana Manwhore.

Bardzo tanie książki, w tym thrillery

Kiedy będziemy deszczemKiedy będziemy deszczem Dominiki Van Eijkelenborg to thriller, który wciąga na długie godziny i już nie puszcza… aż do końca. Kiedy znika kobieta, Inga de Graaf,  zrozpaczony mąż alarmuje policję. Okazuje się, że wraz ze zniknięciem żony, mężczyzna zaczyna rozumieć, że wcale jej nie znał, a tajemnica, do której klucze zaczynają przybierać całkiem realny kształt, otworzą drzwi, które lepiej było pozostawić zamknięte.

Tanie książki w promocji, w tym poradniki

Na promocyjnej liście 2 za 22 znalazło się także wiele poradników. Warto zwrócić uwagę na Jarmuż  Stephanie Pedersen. To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto dba o swoje zdrowie i komu zależy na tym, aby wraz w pożywieniem jego organizm otrzymywał wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Jarmuż nazywany jest królem warzyw. Jego właściwości prozdrowotne sprawiły, że jest podstawą wszystkich wartościowych zielonych koktajli. Sprawdźcie, jak najlepiej wykorzystać właściwości tego niezwykłego warzywa.

A teraz coś dla tych Pań, które chcą prowadzić życie z nutką magii. Współczesna czarownica Deborah Blake to książka, która podpowie, jak zamienić swój dom w iście magiczne miejsce i odkryć nową stronę zwierząt, której do tej pory nie znaliśmy. Więcej magicznych książek znajdziecie tutaj.

Pełną listę promocji znajdziecie w tym miejscu. Dajcie znać, co udało Wam się “upolować”.

 

2 za 22