PolecamyPromocje

Kryminały 2017, książki sensacyjne i thrillery do 35% taniej

Kryminały 2017

Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza czy Czarna Madonna Remigiusza Mroza to tylko niektóre kryminały 2017, które można kupić do 29 sierpnia o 35% taniej na TaniaKsiazka.pl. Nie przegapicie takiej okazji. Wśród przecenionych produktów także 6. tom przygód z Chyłką Remigiusza Mroza, czyli książka, która jest dopiero w zapowiedziach! Przejrzyjcie „kryminalną” listę księgarni i wybierzcie tytuły, które “umilą” Wam czas „grozą” w chłodniejsze, coraz mroczniejsze wieczory. 🙂 Więcej informacji o promocji znajdziecie tutaj>>>

Kryminały 2017 i nie tylko w mega promocji

Oczywiście pierwsze miejsce na liście zajmuje Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza. Na tę książkę czekał dosłownie cały literacki świat. Autor udowodnił, że chociaż jest to trudne, zdołał kontynuować serię wielkiego Stiega Larssona, Millennium. Teraz powraca z drugą i piątą w serii książką o przygodach hakerki, Lisbeth Salander i znanego dziennikarza Mikaela Blomkvista. Tym razem autor skupia się na przeszłości Lis i próbuje odkryć karty jej traumatycznego dzieciństwa.

kryminały taniej

Kryminały 2017, w tym najnowsza książka Mroza

Nie przegapcie tej gorącej zapowiedzi, czyli szóstego tomu fenomenalnej serii z Joanną Chyłką Remigiusza Mroza zatytułowanej Oskarżenie. Informacje o tym, że pojawi się kolejny tom cyklu, znalazła popularna blogerka na jednej z ostatnich stron, najnowszej książki autora. Więcej informacji>>> JOANNA CHYŁKA TOM 6. JUŻ WE WRZEŚNIU?

Teraz już wiemy na pewno, że Oskarżenie pojawi się w sprzedaży 27 września. Tym razem Joanna Chyłka zmierzy się z serią brutalnych morderstw, dokonanych pod Warszawą. Niby jest winny, niby jest wina, ale są także dowody, które mogą przemawiać na rzecz oskarżonego. Dostarcza je pani mecenas, żona skazanego, która niedługo potem… ginie.

Zapisane w wodzie Pauli Hawkins to książka autorki Dziewczyny z pociągu, która zebrała niezwykle pozytywne recenzje i oceny krytyków. Jest już niekwestionowanym bestsellerem, a teraz możecie kupić ją o 28% taniej. Zapisane w wodzie to historia pewnego miejsca, nazywanego Topieliskiem, gdzie kiedyś topiono czarownice. Dziwnym trafem to miejsce znowu przyciąga tragedie. Czyżby polowanie na kobiety oskarżane o magię było możliwe także w naszych czasach?

Skorzystajcie z okazji na kupienie bestselerowych kryminałów, książek sensacyjnych i thrillerów taniej do 35%. Taka okazja na wakacyjny dreszczyk zniknie razem z kończącym się latem, a więc spieszcie się!

kryminały taniej