O pisaniu na chłodno - kup na TaniaKsiazka.pl

Poradnik od Remigiusza Mroza to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora. Ponadto sporo powodów do zadowolenia ma każdy amator pisania, który marzy o tym, by zostać znanym autorem. Teraz macie na to niepowtarzalną szansę! Bo poradnik od Remigiusza Mroza dotyczy właśnie pisania. Pozycja pt. O pisaniu na chłodno będzie dostępna w sprzedaży od 28 listopada 2018 roku. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po prezentowanej dziś lekturze.

Poradnik od Remigiusza Mroza – kilka słów od autora

Nikt nie ma wątpliwości, że Remigiusz Mróz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich autorów kryminałów. Jego książki osiągają status bestsellerów nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że Jakub Ćwiek zarzucił Mrozowi, iż ten wydaje za dużo książek. Tym samym najnowszą publikacją twórcy kryminałów można uznać za pewnego rodzaju usprawiedliwienie i odpowiedź na te zarzuty. Oto co sam Mróz mówi o najnowszej książce:

Oto więc moja najbardziej osobista pozycja – autobiograficzny poradnik pisania, w którym można znaleźć i mnie, i wszystko to, czego nauczyłem się od początku mojej przygody z piórem. Chciałem napisać tę książkę od dawna, ale cały czas to odkładałem. Przede wszystkim, dlatego że nie lubię otwierać się w taki sposób, ale także ze względu na to, że ilekroć patrzyłem na ogrom moich notatek do tego poradnika, od razu miałem dosyć…Ostatecznie jednak zasiadłem do pisania i była to jedna z najciekawszych literackich przygód, jakie mnie spotkały. Mam nadzieję, że Wy też miło spędzicie przy niej czas.

W związku z tym czytelnicy będą mieli okazję poznać Remigiusza Mroza od strony, którą do tej pory umiejętnie skrywał. Znajdziecie tu całą pisarską drogę, jaką przeszedł autor, a w tych opowieściach nie zabraknie napięcia, rodem z jego najlepszych kryminałów. Ponadto Mróz odkrywa kulisy własnego warsztatu i udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie chociaż jedną, nienapisaną książkę. A wszystko to serwuje z przymrużeniem oka. Jest to więc nie tylko kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy pragną zacząć tworzyć. To przede wszystkim porywająca, zabawna, a momentami wzruszająca lektura.

Poradnik od Remigiusza Mroza pt. O pisaniu na chłodno znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!