Bestsellery marca 2018

Marzec w księgarni TaniaKsiazka.pl zdecydowanie należał do Remigiusza Mroza. To właśnie książki tego autora zajęły dwa pierwsze miejsca w zestawieniu najpopularniejszych tytułów tego miesiąca. Koniecznie sprawdźcie, jak prezentują się Bestsellery marca 2018 od miejsca 10-tego!

Bestsellery marca 2018

Ciotka Zgryzotka - kup na TaniaKsiazka.pl

10. Ciotka Zgryzotka Małgorzata Musierowicz

Zacznijmy od miejsca 10-ego, żeby podsycać Waszą ciekawość aż do samego końca. 🙂 10. miejsce w marcu zajęła legenda polskiego Young Adult, czyli Małgorzata Musierowicz. To właśnie ta autorka sprawiła, że rzesze polskich młodych Czytelników pokochały czytanie w szkole, szybko rozumiejąc, że książki mogą być taką samą rozrywką jak telewizja czy komputer. Wraz z Ciotką Zgryzotką wracamy do rodziny Borejków. Dla wielu z nas będzie to podróż w czasie do wspomnień z naszej młodości. Sprawdźcie, o kim będzie ten tom, będziecie zaskoczeni!

Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania - kup na TaniaKsiazka.pl9. Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania  Marta Galewska-Kustra

Fenomenalne książki z Puciem cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród najmłodszych Czytelników i ich rodziców. Ta książeczka poprowadzi maluchy przez pierwsze słowa, które szybko ułożą się w pierwsze zdanie. Nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna!

Oskarżyciel i Niewinna kup na TaniaKsiazka.pl

8. i 7. Domniemanie niewinności. Oskarżyciel i Niewinna 

Domniemanie niewinności to prawdziwy czytelniczy fenomen wśród fanów literatury erotycznej. Po bestsellerowej Turbulencji Whitney G. po raz kolejny nie zawiodła swoich polskich fanów. Miejsce 7. i 8. zestawienia należy do pierwszej i drugiej części nowej serii z seksownym prawnikiem i piękną baletnicą w roli głównej.

Krótka historia czasu - kup na TaniaKsiazka.pl6. Krótka historia czasu Stephen Hawking

Krótka historia czasu Stephena Hawkinga to książka, która udowadnia, że fizyka nie musi być wcale trudna i nudna. To także jeden z największych bestsellerów literatury popularnonaukowej, w której autor tłumaczy nam prawa rządzące naszym światem, a mówi o tym w sposób prosty i zrozumiały.

 

Spod zamarzniętych powiek - kup na TaniaKsiazka.pl5. Spod zamarzniętych powiek Dominik Szczepański Adam Bielecki

Adam Bielecki to jeden z najsłynniejszych himalaistów młodego pokolenia na w Polsce i na świecie. W tej książce opowiada o swojej pasji, która narodziła się w bardzo wczesnym okresie jego życia. Opowiada też o tym, jak niewiarygodnie trudne warunki panują w wysokich górach, gdzie człowiek musi zmierzyć się z przyrodą w jej najbardziej ekstremalnej odsłonie.

Na skraju załamania - kup na TaniaKsiazka.pl4. Na skraju załamania B. A. Paris

Na skraju załamania to kolejny po Za zamkniętymi drzwiami wielki bestseller B. A. Paris. Bohaterką książki jest Cass Anderson, która pewnego dnia jest świadkiem niepokojącego zdarzenia. Jadąc samochodem, zauważa zaparkowane auto, a w nim siedzącą kobietę. Coś jej mówi, że powinna się zatrzymać i sprawdzić, co się stało, ale Cass odjeżdża. Ta decyzja będzie ją wiele kosztowała…

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej - kup na TaniaKsiazka.pl3. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy Beata Dąbrowska

Coraz częściej rozumiemy, że to, co jemy, ma wpływ na nasze zdrowie, może nam zaszkodzić lub może nam służyć. Czasami tak narozrabiamy z dietą, że zdrowe odżywianie staje się dla nas lekiem. Dr Ewa Dąbrowska prezentuje prosty sposób na oczyszczenie organizmu, dzięki wybranym owocom i warzywom.

Nieodnaleziona - kup na TaniaKsiazka.pl2. Nieodnaleziona Remigiusz Mróz

I pora na dwa pierwsze miejsca. Oba tak, jak wspominałam należą do Remigiusza Mroza. Na miejscu drugim fenomenalny tytuł tego autora, zachwalany przez znane autorytety gatunku. Tytułowa nieodnaleziona to narzeczona Damiana Wernera, która zaginęła przed dziesięciu laty. Nagle jej zdjęcie pojawia się w mediach społecznościowych…

Testament - kup na TaniaKsiazka.pl1. Testament. Joanna Chyłka. Tom 7 Remigiusz Mróz

Testament to już siódmy tom cyklu ze słynną Joanną Chyłką, ale niemniej wyczekiwany niż poprzednie. Ten cykl jest zaliczany zdecydowanie do najlepszych serii tego autora. Sprawdźcie, z jaką sprawą, tym razem będzie musiała zmierzyć się znana prawniczka.

A który z bestsellerów marcowych zagościł na Waszej półce?