Bezwład Louise Boije af Gennäs - 2. tom Trylogii oporu - nowość Bezwład Louise Boije af Gennäs

Szwedzka autorka Louise Boije af Gennäs po napisaniu powieści Krwawy kwiat, pierwszego tomu Trylogii oporu, zdecydowanie rozbudziła apetyt na kolejne części. Na szczęście nie musieliśmy długo czekać i niecały rok później możemy cieszyć nasze czytelnicze kubki smakowe książką Bezwład Louise Boije af Gennäs, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego

Bezwład Louise Boije af Gennäs Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Trylogia oporu: Krwawy kwiat i Bezwład Louise Boije af Gennäs

Bezwład Louise Boije af Gennästo to już drugi tom porywającej trylogii o wielkiej szwedzkiej intrydze. Pasjonujący thriller psychologiczny z wątkami władzy i manipulacji wydarzeniami i ludźmi. Mierzymy się tu z niepokojącą wizją, w której fikcja przenika się z rzeczywistością. Pierwszoosobowa narracja i wplecione w fabułę prawdziwe wiadomości ze szwedzkich gazet potęgują ten niepokój.

Główną bohaterką serii jest Sara, absolwentka szkoły wojskowej z głęboką raną w duszy. W pierwszej części pt. Krwawy kwiat dowiadujemy się, że jej życie to pasmo nieszczęść. Przeżyła gwałt oraz śmierć ojca i do tej pory zmaga się ze związanym z tymi wydarzeniami stresem pourazowym. Krwawy kwiat wprowadza nas w jej życie, pozornie poukładane, jednak ciągle pełne napięcia. Sara ma bowiem wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Dziwne zbiegi okoliczności zdają się potwierdzać to przekonanie. A już na pewno znalezione w biurku ojca dokumenty oraz przerażający telefon od mężczyzny, który podaje się za jej zmarłego rodzica. Sara przestaje ufać komukolwiek i rozpoczyna własne śledztwo, któremu możesz przyjrzeć się bliżej, czytając książkę, dostępną tutaj.

Bezwład Louise Boije af Gennäs

Bezwład Louise Boije af Gennäs Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytana? 😉 No to przechodzimy do drugiej części, pt. Bezwład. Sarę wciąż nawiedzają koszmary. Nadal pozostaje w Sztokholmie mimo tego, że to miasto było scenerią dziwnych traumatycznych przeżyć. Dzięki nim wie, że teraz musi czujna bardziej, niż kiedykolwiek. Nadal ma poczucie, że nikt wokół niej nie jest godny zaufania. Coraz więcej osób z jej otoczenia ginie. Z jej głowie kłębią się pytania, na które chce poznać odpowiedzi, zanim oprawcy dotrą do jej rodziny. Może się okazać, że rozwiązania przyjdą same, bez poszukiwań. Może tytułowy bezwład okaże się kluczem? Przecież dobry myśliwy musi do perfekcji opanować sztukę udawania martwego…

Brzmi intrygująco? Zamów Bezwład Louise Boije af Gennäs, który czeka na Ciebie w tym miejscu. Natomiast pod tym linkiem możesz przeczytać darmowy fragment ksiażki.

Powiązane artykuły: