Bramy światłości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Bramy Światłości, tom II długo wyczekiwanej serii Mai Lidii Kossakowskiej w sprzedaży dostępny będzie od 12 lutego 2018 roku. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki, jak i tych, którzy interesują się literaturą fantasy. Na kontynuację losów słynnego już Daimona Freya czekały tysiące odbiorców w całym kraju. Sama autorka kilkukrotnie powtarzała w wywiadach, że nie ma zamiaru powracać już do tej postaci. Jego los był przesądzony, a przygoda Kossakowskiej z Niszczycielem Światów miała zakończyć się na ostatnim tomie Zbieracza Burz. Na szczęście, dla wszystkich jej Czytelników, w ostatnim czasie, pisarka zmieniła zdanie i ponownie wróciła do grupy niebiańskich przyjaciół. Teraz po raz kolejny stają przed ogromnym wyzwaniem.

Bramy Światłości, tom II – co tym razem czeka bohaterów?

Strefa Poza Czasem nie należy do najbardziej przyjaznych i przyjemnych miejsc. To przerażający i pełen zagrożeń obszar, nawet dla najbardziej doświadczonych Świetlistych. Główny bohater, Daimon, przekona się o tym na własnej skórze, bo jego życie zawiśnie na włosku. A cena za ratunek będzie niezwykle bolesna i wyjątkowo wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, której przewodzi Sereda, przemierza dzikie pustkowia Sfery. Mają jeden cel – odnaleźć jakiekolwiek ślady na to, że to właśnie tu ukrywa się Światłość. Jednak kolejne tropy zdają się prowadzić donikąd, a bohaterowie muszą zmagać się z coraz nieprzyjemniejszymi okolicami i ich mieszkańcami. Zaognia się również konflikt między Daimionem, a Marutem, które zaczyna pochłaniać coraz więcej ofiar.

Tymczasem w Królestwie sytuacja nie wygląda lepiej. Razjel, zajmujący tymczasowo tron Głębi, zaczyna mieć coraz więcej kłopotów. Tylko sprzymierzenie sił może dać mu jakąkolwiek szansę na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Ponadto Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową, bo Lucyfer jest w ogromnym niebezpieczeństwie. A zasada jest dziecinnie prosta – nigdy nie zostawiamy swoich w potrzebie. Nigdy.

Bramy Światłości, tom II znajdziecie tutaj. Przypominamy, że premiera przewidywana jest na 12 lutego bieżącego roku. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden miłośnik literatury fantasy!