Był sobie pies 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Był sobie pies to powieść W. Bruce’a Camerona, która skradła serca Czytelników. Opowieść snuta z psiej perspektywy stała się inspiracją do stworzenia filmowego scenariusza. Dzięki wzruszającej ekranizacji tę niezwykłą historię o przyjaźni i oddaniu pokochało jeszcze więcej osób.

Był sobie pies 2 - kontynuacja bestsellerowej historii. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Dziś mam dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników tej książki. Już we wrześniu na półki księgarń trafi jej kontynuacja – Był sobie pies 2. Z kolei 4 października, w polskich kinach pojawi się jej filmowa adaptacja. Z pewnością zastanawiacie się teraz, co Cameron przygotował dla wszystkich fanów psa Baileya.

Był sobie pies 2 – życie bywa pomerdane

Bailey, którego pokochali czytelnicy pierwszej części, miał już wiele wcieleń. Jego ludzcy przyjaciele nadawali mu różne imiona. Był Tobym, Ellie i Koleżką… Podczas swojej wędrówki nauczył się wiele o ludziach i ich życiu. Nauczył się też wiele o sobie. Wie, że szczęśliwe psie życie, to życie u boku ukochanego człowieka.

Był sobie pies 2 - kontynuacja bestsellerowej historii. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Nasz psi bohater się starzeje. Przez lata towarzyszył Ethanowi, a teraz, kiedy jego przyjaciela już nie ma, Bailey ma wrażenie, że jego wędrówka po świecie też się skończy. Co prawda, strzegł jeszcze malutkiej Clarity June, wnuczki przyjaciela, ale dziewczynka i jej matka wyprowadziły się, więc stary pies nie może już towarzyszyć małej.

Jednak okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Bailey, ku swojemu zaskoczeniu, wraca w kolejnym wcieleniu. Zaczyna wszystko rozumieć, gdy spotyka Clarity. Wie, że wrócił po to, żeby być jej przyjacielem i stróżem. Postanawia zadbać, by była szczęśliwa, rozwiała swoje pasje, spełniała marzenia i odnalazła miłość. Tę prawdziwą.

W. Bruce Cameron ponownie snuje opowieść z perspektywy czworonożnego bohatera. To właśnie ten zabieg sprawia, że po jego psie książki sięga tak wielu czytelników. Co więcej, historie, które opowiada to wzruszające opowieści przyjaźni i o tym, jak wielką miłością zwierzęta darzą swoich opiekunów.

Najnowsza książka autora, Był sobie pies 2 trafi do księgarń tuż po wakacjach, 18 września. Jednak już dziś możecie ją zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

Czy znacie już poprzednie książki Camerona? Jak Wam się podobają jego psie opowieści?

A na koniec załączam Wam trailer filmu Był sobie pies 2.