Czytaliście Paprocany Pauliny Świst? Jeśli tak, to koniecznie sięgnijcie po kontynuację, czyli książkę Chechło. Spotkacie tu znanych i lubianych już bohaterów i na pewno będziecie się dobrze bawić. W moim odczuciu, najnowsza seria autorki to najzabawniejsze książki, jakie wyszły spod jej pióra. Daj się porwać przygodzie, w której nie zabraknie erotyzmu, intryg, a także dobrej zabawy!

Chechło - okładka książki

Chechło

Gdyby miał pan ze mną przyjemność, to ośmielam się zaryzykować tezę, że by to pan zapamiętał.

Paulina Maxellon miała swoją własną Kancelarię Adwokacką. No właśnie – miała… Została uwikłana w intrygę i zmuszona była ją zamknąć kancelarię i usunąć się w cień. Teraz aby związać koniec z końcem pracuje w Urzędzie Gminy. Marcin jest prawnikiem i wraz z wójtem gminy prowadzi interesy. Pewnego dnia drogi Pauli i Marcina się przecinają. Tę dwójkę połączy swego rodzaju praca, bo w końcu oboje są prawnikami, mimo że Paula straciła prawo wykonywania zawodu – ciągle ma nadzieję, że jednak tylko na chwilę.  I jak to bywa u Świst, nie zabraknie też namiętności!

Sprawa, nad którą wspólnie w tajemnicy pracują prowadzi ich nad tytułowe jezioro Chechło. Dlaczego wszystkie drogi prowadzą właśnie tam? Sprawdźcie sami!

Chechło - Paulina Świst

Cięty język i mnóstwo humoru!

Po raz kolejny Paulina Świst oddaje w ręce czytelników dokładnie to czego oczekują! Cięty język, gęsta od namiętności i sprośnych żartów atmosfera i prawniczy język! Czego więcej trzeba?

Pięk­nie. Ad­wo­kat. Na do­da­tek taki, który prze­czy­tał ko­men­tarz do VATu. Nikt by mnie za cenę życia nie zmu­sił, żebym prze­czy­ta­ła tego cho­ciaż dwie stro­ny. Kto by po­my­ślał… Ja to nawet na jed­no­ra­zo­we bzy­kan­ko in­tu­icyj­nie wy­bie­ram fa­ce­ta, który nie jest de­bi­lem. Za­wsze to jakiś ta­lent.

Jak dla mnie wszystko w tej książce jest takie jakie być powinno. Taką właśnie Świst lubię i czekam na więcej!

Ocena Rudej
 • 9/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 9/10
 • 8.5/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8.5/10
 • 6/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 6/10
 • 8.5/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 8.5/10
8/10

Fragment recenzji

Po raz kolejny Paulina Świst oddaje w ręce czytelników dokładnie to czego oczekują! Cięty język, gęsta od namiętności i sprośnych żartów atmosfera i prawniczy język! Czego więcej trzeba? Jak dla mnie wszystko w tej książce jest takie jakie być powinno. Taką właśnie Świst lubię i czekam na więcej!