Lubisz powieści erotyczne? A może dopiero odkrywasz książkowy świat romansu i potrzebujesz czytelniczej inspiracji? Co czytać po 365 dni? Poznajcie nasze zestawienie gorących tytułów.

Co czytać po 365 dni?

 1. Miasto mafii
 2. Seks, nie miłość
 3. Phenomenal X
 4. Córka gliniarza. Rock Chick. Tom 1
 5. Złe miejsce
 6. Sponsor
 7. Gdyby nie ty
 8. Ucieczka w zniewolenie
 9. Mister
 10. Zniszcz mnie
 11. Napij się i zadzwoń do mnie

Miasto mafii

Dwudziestotrzyletnia Emma Greene odnajduje swoje miejsce w małym mieście niedaleko Nowego Jorku. Wydaje się, że kobieta może w końcu zacząć szczęśliwy rozdział swojego życia, jednak nagle w miasteczku, które miało być jej ostoją, władzę przejmuje mafia.

Wielu mieszkańców postanawia się wyprowadzić, ponieważ nie wytrzymuje napięcia związanego z przybyciem niechcianych gości. Emma nie zamierza tego robić, wręcz przeciwnie. Nowi sąsiedzi niezwykle ją interesują, wręcz fascynują. I bacznie im się przygląda.

Myślała, że to ona obserwuje ich, ale bardzo się myliła. Oni od dawna mają ją na oku, szczególnie ich szef, Arthur Rossi. Kiedy Emma staje się świadkiem mafijnych gierek, Arthur w końcu będzie miał pretekst, aby się do niej zbliżyć.

Mogła uciec, miała wybór. On jej na to pozwolił. Ale tego nie zrobiła.

Seks, nie miłość

Kolejna świetna pozycja do czytania po 365 dniach. Przystojny i charyzmatyczny Hunter po raz pierwszy zauważył ją na weselu przyjaciela. Natalia wiedziała, że jest obserwowana i podjęła grę. Ekscytująca zabawa z czasem nabierała temperatury i skończyła się we wspólnym pokoju hotelowym.

Hunter jest człowiekiem, który poszukuje przygód i jednodniowych romansów. Łamie serca kobiet i na zawsze znika z ich życia. Żyje samotnie i nie interesują go żadne zobowiązania ani planowanie wspólnej przyszłości.

Natalia jest tego w pełni świadoma, ale nie przeszkadza jej taki rozwój wydarzeń. Sama jest świeżo po rozwodzie i teraz pragnie jedynie zaspokoić swoje potrzeby i zatopić się w słodkim zapomnieniu. Postanawia zostawić Hunterowi fałszywy numer telefonu, aby całkowicie go spławić i wyraźnie dać do zrozumienia, że to ON był zwierzyną w tym polowaniu.

Niemniej jednak nie jest to koniec niewinnej, przelotnej znajomości. Dziewięć miesięcy później ponownie na siebie wpadają. Tym razem Natalia, chcąc sobie zażartować z Huntera, zostawia mu numer telefonu do swojej matki. Nie zdaje sobie sprawy, że jest to błąd, który może ją wiele kosztować.

Wkrótce Hunter kontaktuje się z Natalią i składając jej propozycję, której nie można odrzucić. Wciąga ją w szaleńczą oraz pełną emocji przygodę, której zakończenie nie jest pewne.

Phenomenal X

Xavier wychował się na ulicach Detroit, jednego z najniebezpieczniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Nigdy nie był grzecznym chłopcem, często szukał okazji do bójek.

Wydawało się, że tamten świat zostawił za sobą, zostając gwiazdą profesjonalnego wrestlingu. Zarabia ogromne pieniądze i cieszy się uwielbieniem fanów. Jest tak dobry, że nie ma przypadku w tym, iż nadano mu pseudonim Phenomenal X. Ale choć możesz zabrać chłopaka z ulic Detroit, to nie zabierzesz ulic Detroit z chłopaka.

Gdy pozna Annę, dojdzie do spotkania dwóch przeciwieństw. Młoda dziewczyna, tuż po skończeniu college’u, wychowana w duchu konserwatywnych wartości, chce jednak uwolnić się od swojej przeszłości. Dlatego zgodzi się zostać asystentką wielkiego zapaśnika. Ta decyzja całkowicie odmieni jej życie, bo nie będzie pierwszą, która nie oprze się jego zwierzęcej sile.

Pewnej nocy w hotelowym pokoju pożądanie zwycięży, ale będzie to tylko początek całej serii wydarzeń, których żadne z nich się nie spodziewało. Po nich nic już nie będzie takie samo, a dla obojga z nich powrót do dawnego życia stanie się niemożliwy. Jak sobie z tym poradzą? Czy potężny Xavier, który siał grozę w ringu i na ulicach będzie wystarczająco silny, by zmierzyć się ze swoim nowym życiem?

Córka gliniarza. Rock Chick. Tom 1

Indy Savage, właścicielka niewielkiej księgarni, ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć. No… prawie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego – najprzystojniejszego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek spotkała, czyli Lee Nightingale’a, do którego wzdycha od lat. Chłopak jednak wydaje się odporny na jej zalotne spojrzenia, czarujące uśmiechy i czułe słówka.

Zniechęcona ciągłymi niepowodzeniami Indy postanawia nie marnować więcej czasu na starania, które i tak nie przynoszą efektów. Od teraz będzie się trzymać od Lee z dala. Ale wkrótce ich drogi znów się przetną. Kiedy pracownik Indy gubi worek diamentów, ściągając na siebie niebezpieczeństwo, dziewczyna chce mu pomóc, ale wpada w poważne tarapaty.

Tylko jedna osoba może ją z nich wyciągnąć. Jest nią oczywiście Lee, który prowadzi prywatną agencję detektywistyczną i który wreszcie sobie uświadamia, że Indy nie jest mu obojętna.

Złe miejsce

Każda decyzja, nawet ta o pozornie najmniejszym znaczeniu, ma swoje konsekwencje. Zwykły drobiazg, przez który człowiek jest w danym miejscu o kilka minut później. Tyle wystarczy, by zupełnie zmienić bieg planowanych wydarzeń.

Blair jest córką bogatego biznesmena. Całe życie spędziła na podporządkowywaniu się jego woli. Jej głównym zadaniem jest dotrzymywanie towarzystwa osobom, z którymi jej ojciec prowadzi swoje interesy.

Kiedy ma wypadek i jest bliska śmierci, ratuje ją tajemniczy mężczyzna w masce. Między Blair i Phixem zaczyna iskrzyć, ale pojedyncza iskra szybko przeradza się w płomień namiętności, który może doszczętnie ich pochłonąć. Blair żywi silną nadzieję, że udało jej się opuścić piekło, w którym żyła. Nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że teraz znalazła się w jego centrum.

Zdecydowanie polecamy – to trafiony tytuł dla każdego, kto zastanawia się, co czytać po 365 dni.

Sponsor

Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy jadąc rowerem na uczelnię, wjeżdża w auto pewnego mężczyzny.

Nathan na pozór nie ma żadnych problemów. Pieniądze, własna firma i wysoki status społeczny ułatwiają mu kontakty z kobietami. Nie zależy mu jednak na stałym związku, ale raczej na spełnianiu własnych zachcianek i fantazji. Nie spodziewa się, że najzwyklejsza dziewczyna na świecie wywróci jego świat do góry nogami.

Co się stanie, gdy serce przestanie słuchać rozumu? Kalina i Nathan będą błądzić w krainie niedomówień i niepewności, ale rodzące się między nimi uczucie przyniesie nadzieję na lepsze jutro.

Czy to wystarczy, by Nathan zmienił swoje przyzwyczajenia? Może to Kalina będzie dyktować warunki? W tej grze nie ma jasnych zasad, są tylko najciemniejsze zakamarki miłości, która wbrew pozorom nie jest prosta. Sponsor to historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości.

Gdyby nie ty

Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła.

Gdyby nie matka, Clara mogłaby iść do przodu. Według niej Morgan staje się coraz bardziej zgorzkniała i zupełnie brak jej spontaniczności. Clara nie chce być taka jak ona.

Gdy tragiczny wypadek dotyka ich rodzinę, życie kobiet wywraca się do góry nogami. Morgan znajduje wsparcie u ostatniego mężczyzny, po którym by się tego spodziewała. Clara zwraca się do chłopaka, z którym nie mogła się kontaktować. Dla jednej i drugiej to relacje okupione dylematami i trudnymi decyzjami. Czy zakazane uczucia zdołają przetrwać?

Ucieczka w zniewolenie

Sue James to młoda dziewczyna polskiego pochodzenia, która studiuje na Massachusetts Institute of Technology. Jest równie inteligentna, co niepokorna i wygadana, przez co często wpada w tarapaty.

Przez przypadek trafia na jacht będący własnością Russela Cho. Znany w bostońskich kręgach przestępczych gangster, który dorobił się milionów na nielegalnych interesach, sprawuje rządy twardą ręką. Uważa się za kogoś, kto jest w stanie utrzymać kontrolę we wszystkich aspektach życia.

Pojawienie się Sue wytrąca go z równowagi i komplikuje wiele spraw. Upatruje w nim jednak szansy na pewne korzyści, dlatego posuwa się do uwięzienia dziewczyny. Sue nie daje się zastraszyć, wytrwale walcząc o odzyskanie wolności i w dosadny sposób dając Russellowi do zrozumienia, co o nim myśli.

Wygląda na to, że każde z nich trafiło na godnego siebie przeciwnika, co sprawia, że rodzi się między nimi burzliwa relacja początkowo oparta na nienawiści. Z biegiem czasu przeradza się ona w coś znacznie bardziej niebezpiecznego, a pożądanie staje się praktycznie namacalne. Czy Russel, za maską nieczułego przestępcy, skrywa drugie, znacznie bardziej ludzkie oblicze? Czy jest w ogóle możliwe, by związek, który zaczął się w takich okolicznościach, miał jakąkolwiek szansę na przetrwanie?

Mister

Co czytać po 365 dni? Mistera oczywiście! Autorka 50 twarzy Greya powraca.

Maxim, bogaty arystokrata, nigdy nie musiał się martwić o to, z kim spędzi noc. Pewnego dnia spotyka dziewczynę, która natychmiast zaczyna kusić go swoją skromnością i nieuchwytnością.

Intrygująca i tajemnicza Alessia Demachi, nielegalna imigrantka, wzbudza w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Mężczyzna musi chronić albańską piękność przed ścigającymi ją przestępcami i uleczyć traumę, z którą zmaga się dziewczyna. Wprowadza też Alessię w zupełnie nowy dla niej świat świat pełen elektryzujących doznań i kuszących przyjemności.

Wkrótce oboje zdają sobie sprawę, że dogania ich przeszłość, która może być mroczniejsza, niż oboje sądzą.

Zniszcz mnie

Dwoje bohaterów: Barry, znany wszystkim imprezowicz, i Amy, tajemnicza rysowniczka. Poznają się w wyniku zupełnego przypadku… Tylko czy to na pewno był przypadek?

Ona jest outsiderką. On wyluzowanym ekscentrykiem z irokezem. Z pozoru nic ich nie łączy. Jednak od pewnego czasu Amy z ukrycia obserwuje Barry’ego, tworząc coś dyskretnie w szkicowniku. Kiedy w końcu zostaje przyłapana, ucieka w popłochu i gubi swoje rysunki. Jakże wielkie jest zaskoczenie Barry’ego, gdy odkrywa, że to ON jest ich głównym bohaterem.

Spotkanie tej dwójki nie jest zatem przypadkowe, a dziewczyna musiała śledzić go od dłuższego czasu. Tylko dlaczego? Co ukrywa Amy? Czego właściwie chce od Barry’ego? Tę tajemnicę może rozwikłać tylko lektura książki, po której już nigdy nie spojrzycie na ślimaki tak samo…

Napij się i zadzwoń do mnie

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że po wypiciu butelki dobrego wina wszystko może się zdarzyć. Szczególnie, jeśli ma się przy sobie telefon, a szlachetny trunek przysłużył się do powrotu wspomnień z dawnych czasów, gdy było się zakochaną smarkulą.

Napij się i zadzwoń do mnie opowiada o losach Rany Saloomi – bystrej oraz ślicznej tancerki brzucha, która doskonale pamięta swoją dawną miłość – Landona Rodericka. Jego rodzina wynajmowała rodzicom głównej bohaterki mieszkanie w garażu. Rana była niezwykle szczęśliwa, a więź, która połączyła dwoje młodych ludzi – niezwykła.

Piękna historia zakochanych nastolatków skończyła się, gdy rodzina Rany została wyrzucona z wynajmowanego lokum i musiała przeprowadzić się na drugi koniec stanu. Z dnia na dzień kontakt dwojga młodych ludzi się urwał. Dziewczyna stwierdziła, że chłopak o niej zapomniał, więc i ona musi zrobić to samo.

Z biegiem lat Rana wyrosła na piękną kobietę, która wciąż zastanawiała się, kim stał się dawny adorator, jak wygląda, czym się zajmuje oraz czy znalazł już miłość swojego życia. Któregoś wieczoru po wypiciu butelki wina dziewczyna odnajduje numer telefonu Landona i… dzwoni do niego. Okazuje się, że nie jest to ich ostatnia rozmowa, a wydarzenia z przeszłości wyglądały inaczej, niż wydawało się Ranie.

Wciąż mało Ci inspiracji i nadal nie wiesz, co czytać po 365 dni? Sprawdź książkowe zapowiedzi z kategorii romans i zapełnij swoje półki nowościami!

Sprawdź również: Romans: Gorące zapowiedzi