PolecamyPromocje

Darmowa dostawa książek i tysięcy innych produktów z opcją Dostawa do Kiosku Ruchu

Darmowa dostawa książek

Darmowa dostawaSłuchajcie, słuchajcie, taka okazja nie zdarza się często. W dniach 19 – 25 lipca można kupić dowolny produkt z oferty księgarni TaniaKsiazka.pl z dostawą za 0 zł (!), jeżeli wybierzemy opcję Dostawy do Kiosku Ruchu. Co to oznacza w praktyce? Że książka będzie miała niezwykle niską cenę, w końcu koszt dostawy zawsze dodaje parę złotych do kosztów naszego zamówienia. A tutaj: 0 zł, tego nie można przegapić! Darmowa dostawa książek i tysięcy innych produktów z opcją Dostawy do Kiosku Ruchu będzie obwiązywała do 25 lipca.

Darmowa dostawa książek oznacza super niską cenę

TaniaKsiazka.pl oferuje kilkaset tysięcy produktów, w tym nie tylko książki, ale także zabawki, produkty dla dzieci i artykuły szkolne. Teraz nadarza się świetna okazja, żeby kupić dowolny produkt z oferty jeszcze taniej, a to oznacza, że kupimy np. największe bestsellery, nowości i zapowiedzi książkowe w super cenach!

Czarna Madonna - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wystarczy spojrzeć na promocyjną listę, (którą znajdziecie tutaj), żeby zobaczyć, jakie kąski możemy upolować. Czarna Madonna Remigiusza Mroza to książka, która dosłownie 19 lipca miała swoją premierę. Wszyscy czekali z niecierpliwością na ten tytuł, ponieważ rozpoczyna on zupełnie nowy rozdział w twórczości autora. Książka nie należy do żadnej wcześniejszej serii. Opowiada o tajemniczym zniknięciu lotu Boeinga 747, irlandzkich linii lotniczych, na którego pokładzie była żona głównego bohatera. Co się z nią stało?

Darmowa dostawa książek i tysięcy innych tytułów 

Dyskretne szaleństwo

Dyskretne szaleństwo Mindy McGinnis to bestseller, nowość i książka polecana w jednym. W tym niesamowitym thrillerze psychologicznym pojawi się nietypowy duet: frenolog i amator psychologii kryminalnej, dr Thornhollow i dziewczyna z niezwykłym umysłem. Razem wpadną na ślad seryjnego mordercy.

Biografia jednego z najsłynniejszych autorów i wykonawców muzyki disco polo: Życie to są chwile Zenona Martyniuka to nie tylko opowieść o sławie i milionach, które można zarabiać na muzyce także w Polsce, ale również historia nietuzinkowego człowieka, który był na wielu życiowych zakrętach i potrafił przezwyciężyć swoje słabości.

Macierewicz i jego tajemnice Tomasza Piątka to niewątpliwie niekwestionowany bestseller ostatnich tygodni. Książka napisana przez dziennikarza Gazety Wyborczej rzuca ponury cień na postać Antoniego Macierewicza. Sam zainteresowany złożył już w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Nie przegapcie okazji do kupienia tysięcy produktów z oferty TaniaKsiazka.pl z opcją dostawy za 0 zł!
Więcej informacji o promocji znajdziecie TUTAJ

dostawa