Promocje

Długi weekend z książką. Książki po 10, 15 i 20 zł

Książki po 10, 15 i 20 zł w TaniaKsiazka.pl

Przed nami długi sierpniowy weekend! To wielki powód do radości dla naszych czytelniczych serduszek. Dlaczego? Przed nami mnóstwo czasu na czytanie. Jestem pewna, że stosiki wstydu z książkami do przeczytania w ciągu najbliższych kilku dni znacznie się zmniejszą… Niektóre może nawet znikną?

Długi weekend z książką. Książki po 10, 15 i 20 zł

Te kilka wolnych dni będzie też świetną okazją do tego, żeby pobuszować w księgarni internetowej, bo w końcu będziemy mieć czas na to, żeby na książkowe poszukiwania poświęcić więcej niż chwilkę. A czy coś bardziej cieszy Książkoholika niż możliwość złapania książek w dobrej cenie? Księgarnia TaniaKsiazka.pl na długi sierpniowy weekend przygotowała dla Was książki po 10, 15 i 20 złotych.

Powiem Wam, że jest z czego wybierać. A skoro – w najbliższym czasie planujemy nieco zmniejszyć książkowe stertki wstydu – to zrobimy miejsce na to, żeby położyć na nich nowe książki do przeczytania.

Książki po 10, 15 i 20 zł

Przejrzałam książki po 10, 15 i 20 złotych w TaniaKsiazka.pl i wybrałam kilka, które z pewnością przypadną do gustu szerszemu gronu czytelników.

Nikt nie idzie w TaniaKsiazka.plNikt nie idzie Jakub Małecki

Małecki kreując postaci w swoich powieściach, skupia się na ich pogłębionej psychologii. To właśnie dzięki temu pozornie zwyczajne wydarzenie nabierają swoistego magnetyzmu.

Olga mimo tego, że idealnie wtapia się w rzeczywistość, w której żyje – jest młoda i ambitna, to nie jest szczęśliwa. Ma świadomość tego, że nie jest tam, gdzie być powinna i coś jej ucieka. Gdy na ulicy spotyka niepełnosprawnego Klemensa, to nie może przestać o nim myśleć…

Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Anna Badkhen

Autorka, korespondentka wojenna, pierwszy raz pojechała do Afganistanu w 2011 roku. Od tego czasu wracała tam niejednokrotnie. W kraju ogarniętym wojną codzienność toczy się dalej…

Ta książka to niezwykłe studium właśnie codzienności w jednej z afgańskich wiosek. Anna Badkhen przez pryzmat pracy, jaką jest wyplatanie dywanów, kreśli surowy obraz codzienności, ale jakże pełen piękna.

Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznymAgonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym Paweł Kapusta

Ta książka wstrząsnęła opinią publiczną.

To reportaż o absurdach, których pełna jest nasza rodzima służba zdrowia. Ograniczone środki i ogromne potrzeby. Ci, którzy mają dbać o ludzkie życie i leczyć, muszą nieustannie zderzać się z systemem. Bo okazuje się, że w służbie zdrowia, to właśnie nie człowiek, a system jest najważniejszy.

 

Książki po 10, 15 i 20 złotych będziecie mogli złapać aż do wtorku, 20 sierpnia. Jednak jeżeli macie ochotę skorzystać z tej promocji, to radzę się Wam pośpieszyć, bo liczba egzemplarzy jest ograniczona. Znajdziecie je w tym miejscu.

 Książki po 10, 15 i 20 zł w TaniaKsiazka.pl