Droga do ciebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Droga do ciebie - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Droga do ciebie to absolutnie obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce wszystkich miłośników literatury obyczajowej, w której szeregi wkrada się romans. I myli się głęboko ten, kto myśli, że to kolejna, nudna opowieść o miłości. Ta zawiera absolutnie wszystko, czego potrzeba dobrej i interesującej książce. Miłość, skrywany sekret i odrobina nerwów na dokładkę. Wszystko to składa się na książkę, którą pokochali Czytelnicy na całym świecie. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tą pozycją, koniecznie to sprawdźcie!

Droga do ciebie – porywająca historia

Główną bohaterką opowieści jest Heather, która właśnie zakończyła naukę w college’u. Tym samym wraz z dwójką najlepszych przyjaciół wybierają się w podróż po Europie. Wszyscy zostawiają za sobą szkolne obowiązki, a gdzieś na horyzoncie widnieje dorosłość. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że od prawdziwej wolności dzieli ją tylko to jedno lato. Któż mógłby przypuszczać, że na drodze Heather stanie tajemniczy i nieco starszy Jack. Poznają się w amsterdamskim pociągu i to właśnie w nim bohaterka dostrzega miłość swojego życia. Okazuje się, że on także podróżuje po Europie, zainspirowany dziennikami dziadka. Wkrótce ta niecodzienna wyprawa staje się dla Heather podróżą życia. Jednak wszystko może się odmienić, gdy sekret pilnie strzeżony przez Jacka w końcu ujrzy światło dzienne.

Choć opowieść J. P. Monninger znawcom gatunku może wydać się nieco schematyczna, to gwarantujemy, że nieźle was zaskoczy. Autorka w umiejętny sposób kreuje postaci. Dzięki temu odbiorca ma wrażenie, że problemy, z którymi borykają się bohaterowie, są mu niezwykle bliskie. W końcu nie łatwo jest podejmować pierwsze poważne decyzje w życiu, a każdy z nas przechodził przez podobny etap. Tak więc nie ma wątpliwości, że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie.

To jedna z tych miłosnych opowieści, o jakich marzy większość z nas. Książkę pt. Droga do ciebie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy nie tylko młodzieży, ale wszystkim, którzy pragną przeżyć niezwykłą przygodę. Przygodę, która skutecznie oderwie was od trudów rzeczywistości.