Drugi tom bestsellerowej serii Tom Douglas pojawi się na naszym rynku już 15 marca 2018 roku. Książka nosić będzie tytuł Droga ucieczki, a jej autorką jest nie kto inny, jak Rachel Abbott. Najnowszą powieść pisarki można bez wahania określić, jako thriller psychologiczny, z elementami intrygującego kryminału. Jest to już kolejna odsłona przygód detektywa Toma Douglasa. Warto tutaj wspomnieć, że cała seria cieszy się ogromnym zainteresowaniem i odnosi już międzynarodowy sukces. Natomiast prezentowana dziś powieść jest niekwestionowanym nr 1 na liście Amazona. Jeśli zatem poszukujecie ciekawych i wciągających nowości, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie fenomen Rachel Abbott.

Drugi tom bestsellerowej serii Tom Douglas – miejsce, które kipi od tajemnic

Abbie Campbell, młoda dziewczyna zostaje potrącona i zostawiona na poboczu, na pewną śmierć. Mieszkańcy wioski Little Melham są w głębokim szoku. Jednak właśnie to wydarzenie uruchamia łańcuch zdarzeń, w którego skutek na jaw mogą wyjść głęboko ukryte sekrety.

W obliczu wyzwania staje Ellie Saunders. Bo tamten wieczór zagraża zarówno jej małżeństwu, jak i dzieciom. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że za wszelką cenę musi chronić swoją rodzinę. Ale szybko wychodzi na jaw, że Ellie nie jest jedyną osobą, która ma coś do ukrycia. Ona i jej siostra Leo mają już za sobą rozdział z tragicznego dzieciństwa. Tak przynajmniej wydaje się bohaterce. Jednak Leo dąży do poznania prawdy i ujawnia straszliwy sekret, trzymany przez wiele lat w tajemnicy.

Detektyw Tom Douglas znalazł się w Little Melham, chcąc zacząć spokojne życie. Jednak były sąsiad Ellie zostaje wciągnięty w sieć mrocznych intryg i kłamstw. Mężczyzna instynktownie wyczuwa, że to, co przydarzyło się młodej Abbie, było czymś znacznie więcej niż tragicznym wypadkiem.

Z pozoru spokojna angielska wieść ukrywa przerażające tajemnice. Czają się one wszędzie – pod przystrzyżonymi żywopłotami, zamkniętymi drzwiami eleganckich salonów i niewypowiedzianych słowach.

Drugi tom bestsellerowej serii Tom Douglas znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych, okraszonych detektywistycznym wątkiem.