Puchar miłości - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dziesiąty tom Dziedzictwa Rodu Poldarków, kultowej już serii, w końcu także w Polsce! Książka nosi tytuł Puchar miłości i z pewnością znajdzie się w domowej biblioteczce każdego miłośnika twórczości Winstona Grahama. Chociaż brytyjski pisarz zmarł w 2003 roku, zainteresowanie jego powieściami nie słabnie. Czytelnicy na całym świecie z wielką niecierpliwością czekają na kolejne tomy słynnego rodzinnego cyklu, który opowiada o losach rodziny Poldarków. Ich historia niezmiennie budzi sporo emocji i wciąga odbiorców. Wszystko za sprawą niekwestionowanego talentu pisarza, który został uznany za jednego z najwybitniejszych autorów XX wieku. Jak potoczyły się dalsze losy bohaterów, których zna cały świat? Koniecznie sprawdźcie to sami!

 Dziesiąty tom Dziedzictwa Rodu PoldarkówPuchar miłości

Tym razem Czytelnicy wraz z bohaterami przenoszą się do Kornwalii, lata 1813-1815. W ciemnej jaskini, wśród stosu zrabowanych kosztowności, leży przedmiot, który zasługuje na szczególną uwagę. To stary i zapomniany srebrny puchar z wygrawerowanym napisem Amor gignit Amorem, czyli „Miłość rodzi miłość”. Już wkrótce okaże się, że te niewielkie naczynie będzie miało ogromny wpływ na dalsze losy dwóch zwaśnionych rodzin. Chodzi oczywiście o Poldarków i Warlegganów, którzy wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Sentencja zapisana na pucharze stanie się także przepowiednią. A w jej moc uwierzą wszyscy spragnieni miłości.

Wojna z Napoleonem w końcu dobiega końca. Rose, Demelza oraz potężny sir George z radością obserwują, jak ich dzieci wkraczają w dorosłość. Jeremy i Clowance oraz arogancki Valentine stają przed wyborami, które będą kluczowe w kształtowaniu ich dalszej przyszłości. To jednak nie wszystko. Ich teraźniejsze decyzje ukształtują również losy kolejnych pokoleń.

Dziesiąty tom Dziedzictwa Rodu Poldarków pt. Puchar miłości znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim, którzy z zapartym tchem śledzili do tej pory losy dwóch zwaśnionych rodzin.

Jeśli natomiast dziś pierwszy raz usłyszeliście o autorze i jego niezwykłej sadze, czas nadrobić zaległości! Tutaj znajdziecie wszystkie książki z serii pt. Dziedzictwo Rodu Poldarków. Koniecznie to sprawdźcie!