After - kup na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja serii After to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Anny Todd. Powody do zadowolenia mają również wielbicielki romansów i literatury kobiecej. Film, który promowany jest jako „Godny następca 50 twarzy Greya”, z pewnością rozgrzeje wyobraźnię niejednej odbiorczyni w kinowej sali. Ekranizacja serii After w naszym kraju na wielkich ekranach pojawi się już 12 kwietnia 2019 roku. Tym samym do premiery pozostało już niewiele czasu. Wciąż jednak zdążycie zapoznać się choćby z pierwszym tomem całej serii, do czego gorąco zachęcamy. Płomień pod moją skórą w błyskawicznym tempie zyskał status międzynarodowego bestsellera, dając początek pikantnemu cyklowi. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment!

After - kup na TaniaKsiazka.plEkranizacja serii After

Kilka słów o produkcji i fabule oraz zwiastun

Reżyserią zajęła się Jenny Gage, natomiast scenariusz do produkcji stworzyła Susan McMartin. Na ekranach kin widzowie pojawią się, m.in.: Josephine Langford, Hero Fiennes-Tiffin, Selma Blair, Jennifer Beals czy Dylan Arnold.

O czym zaś opowiada sama historia? Tessa jest ułożoną studentką, dziewczyną porządnego chłopaka. Hardin to wytatuowany łobuz, który nie liczy się z uczuciami innych. Choć Hardin jest bardzo brutalny i nie przebiera w słowach, którymi potrafi zranić bardziej niż nożem, w rzeczywistości jest mocno pociągający. To taki mężczyzna, którego z jednej strony się nienawidzi, z drugiej pożąda. Zimny drań, dla którego Tessa jest w stanie całkowicie zmienić swoje życie. Tym samym uczucie, które rodzi się pomiędzy tą dwójką, jest toksyczne i druzgocące. Jednak, choć wciąż się ranią i zadręczają kłamstwami, nie mogą bez siebie żyć.

Przypominamy, że Ekranizacja serii After pojawi się w polskich kinach już 12 kwietnia bieżącego roku. Książki z cyklu znajdziecie tutaj. W związku z tym gorąco zachęcamy do zapoznania się z serią, na podstawie której stworzono film.

Poniżej zaś z przyjemnością prezentujemy Wam zapowiedź filmu. Koniecznie dajcie znać, czy znacie serię i czy wybieracie się do kina!