Zabij albo zgiń - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja serii komiksów pt. Zabij albo zgiń to nie lada gratka dla wszystkich miłośników rysunkowych historii. Ponadto wiele produkcji, które opierały się na kultowych zeszytowych opowieściach, stało się hitem na skalę światową. Podobnie może być i tym razem, gdyż reżyserią zajmie się nie byle kto. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja serii komiksów pt. Zabij albo zgiń – kilka słów

Na początku warto wspomnieć, że twórcami słynnej serii są Ed Brubaker oraz Sean Phillips. Komiks, który wspólnie stworzyli, wpasowuje się w gatunek thrillera. To intrygująca opowieść o samozwańczych mścicielach. Bohaterem serii jest młody mężczyzna, Dylan, który co miesiąc zmuszany jest do zakładania maski i zabijania jednej, przypadkowej osoby. Wiąże się to z paktem, który zawiązał z demonem tuż po nieudanej próbie samobójczej. Po pewnym czasie depresja męcząca mężczyznę mija jednak, a na jego trop wpada policja. Autorzy z niezwykłą precyzją i dokładnością ukazują, jak działa ludzka psychika i jak zmienia się pod wpływem nacisków i niepożądanych działań.

Wracając jednak do ekranizacji, nad reżyserią projektu ma czuwać sam Chad Stahelski. Jest on odpowiedzialny za ogromny sukces filmu pt. John Wick. I to właśnie jemu zlecono adaptacje komiksu Zabij albo zgiń na potrzeby wielkiego ekranu. Natomiast za scenariusz ma być odpowiedzialny Dan Casey.

Niestety nie wiemy, kiedy ekranizacja serii komiksów pt. Zabij albo zgiń pojawi się na ekranie, ani kto miałby wcielić się w rolę głównego bohatera. Możecie być jednak pewni, że gdy tylko dotrą do nas takie informacje, z chęcią podzielimy się nimi z wami. Tymczasem, jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z komiksem, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Tom I komiksu pt. Zabij albo zgiń znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy go wszystkim miłośnikom komiksowych thrillerów. Warto też wspomnieć, że prezentowana dziś seria była nominowana aż czterokrotnie do Nagrody Eisnera. Jeśli więc jesteście miłośnikami gatunku i formy prezentowanej opowieści, koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.