Fit-poradniki do -45% w TaniaKsiazka.pl

Wiosna za pasem! Czy też macie tak, że jak tylko dni robią się dłuższe i słońca jest coraz więcej, to od razu macie więcej energii dosłownie na wszystko? TaniaKsiazka.pl proponuje Was sposób, żeby ten wiosenny zastrzyk energii zdrowo spożytkować, właśnie rusza promocja na fit-poradniki.

Fit-poradniki do -45%. Sprawdź >>

Ekipa księgarni w nie tylko zebrała w jednym miejscu poradniki dotyczące zdrowego trybu życia, ale też je przeceniła, więc do końca marca możecie te książki złapać nawet do 45% taniej. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej i zadbać nie tylko o formę, ale zwłaszcza o zdrowie.

Wśród fit-poradników znajdziecie książki dotyczące zdrowego żywienia, diet: odchudzających, oczyszczających, regulujących, prozdrowotnych, książki kucharskie z przepisami na zdrowe i pyszne dania, poradniki sportowe np. napisane z  myślą o biegaczach… Zatem jeżeli tej wiosny chcecie o siebie zadbać, to zajrzyjcie tutaj.

Wybrałam kilka ciekawych książek z oferty promocyjnej.

Zbrodnie fast foodów- kup na TaniaKsiazka.plZbrodnie fast foodów Joel Fuhrman, Robert Phillips

Co może nas powstrzymać od jedzenia fast foodów i innych mocno przetworzonych produktów? O ile jeszcze z nich nie zrezygnowaliśmy lub przynajmniej nie ograniczyliśmy, to tylko wiedza może nam pomóc. 🙂

Grzechy i grzeszki wielkich koncernów spożywczych… Nie łudźmy się, że zależy im na naszym zdrowiu, im zależy na tym, żeby konsumentów uzależnić od pewnych smaków, bo faktycznie, od niektórych na nasze kubki smakowe wariują.

 

Ciało. Instrukcja dla użytkownika Bill BrysonCiało. Instrukcja dla użytkownika. Sprawdź >

Autor bestsellera Krótka historia prawie wszystkiego tym razem zgłębia tajemnice ludzkiego ciała.

Ciało mamy i niby całkiem nieźle wiemy, jak działa i czego potrzebuje, prawda? Często samo nam o tym przypomina. Jednak z tej książki dowiemy się o wiele więcej niż to, co pamiętamy ze szkoły. – No, chyba że ktoś z Was ma wykształcenie medyczne… – A to wszystko okraszone dawką niezłego humoru.

 

Lunchbox na każdy dzień. Sprawdź >Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim Bento Malwina Bareła

Gdzie popełniamy najwięcej jedzeniowych grzechów? W pracy prawda? W chwili głodu łapiemy za słodkie przekąski, dosładzane napoje lub zamawiamy pizzę. Można z tego w łatwy sposób zrezygnować, samemu przygotowując jedzenie w domu.

Tylko skąd czerpać pomysły? Zdrowe dania, z sezonowymi produkatami, które można szybko przyrządzić – właśnie takie są przepisy w tej książce.

 

Więcej poradników do nawet o 45% tańszych znajdziesz w tym miejscu. Możecie je złapać do końca marca.