Promocje

Wygrzebyk – najciekawsze książki wybrane dla Ciebie

Wygrzebyk - najciekawsze książki wybrane dla Ciebie

Czy zdarzyło Ci się nieco zbzikować od nadmiaru książek? Mi tak, zwłaszcza kiedy zabieram się za książkowe zakupy. Schody zaczynają się, gdy jestem zdecydowana, że chcę kupić książkę, ale sama jeszcze nie wiem jaką. Wybór jest ogromny! Dlaczego mam kupić tę, a nie tę drugą? Pytanie rodzi pytanie… Fajnie byłoby, gdyby ktoś wybrał za mnie najciekawsze książki, a ja sama – już z tej zawężonej grupy – wybiorę te, które zwrócą moją uwagę. I nie oszukujmy się, że cena nie gra roli. 😉

Wygrzebyk - najciekawsze książki wybrane dla Ciebie

Wygrzebyk – najciekawsze książki wybrane dla Ciebie

Dokładnie tak działa TanioKsiążkowy Wygrzebyk. Ten stworek przeczesał wzdłuż i wszerz magazyn i outlet księgarni. Wygrzebał dla nas książki, komiksy i wiele innych produktów, na które warto zwrócić uwagę. To jeszcze nie wszystko, bo Wygrzebyk jest uzbrojony w nożyczki, zatem dodatkowo przystrzygł ceny. Ułatwił książkowe poszukiwania i mi, i Tobie. Efekt jego pracy możesz sprawdzić w tym miejscu.

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, po jakie książki sięgnąć, to z polecę Ci kilka tytułów. 😉

Starzy przyjaciele Sílvia Soler

To pełna uroku i nostalgii powieść o przyjaźni i sztuce.

Poznali się w Akademii Sztuk Pięknych. Najpierw połączyła ich wspólna pasja, a później przyjaźń. Paczka przyjaciół przez lata dzieliła się swoimi sukcesami i porażkami. Gdy mijają czasy wolności i beztroski Marc, Mateu, Lidia, Ada i Santi muszą zmierzyć się z prawdziwym życiem. Czy uda im się to zrobić? Ile wytrzymać może przyjaźń niejednokrotnie wystawiana na próbę?

 

Chłopak, który otworzył drzwi do wszechświata Preston Norton

To jedna z lepszych powieści Young Adult.

Nastoletni Cliff nie ma łatwego życia. Mieszka w przyczepie kempingowej i nie ma przyjaciół. Na domiar złego w szkole nadano mu przezwisko Neandertalczyk. Cliff nie znosi uwielbianego przez wszystkich Aarona. Jednak gdy Aaron wraca do szkoły po otarciu się o śmierć, postanawia walczyć o to, żeby szkoła stała się lepszym miejscem. Prosi o pomoc Neandertalczyka. Ta misja może okazać się ważniejsza, niż Cliffowi się początkowo wydawało.

Polska miłość Wojciech Młynarski

W tym tomie znalazło się sto czterdzieści tekstów. Mnóstwo z nich po raz pierwszy ukazuje się w druku. To zarówno szlagiery Wojciecha Młynarskiego o miłości oraz mniej znane utwory – liryki recytowane na deskach teatrów i pisane do szuflady. Wydanie zawiera też rękopisy niektórych tekstów.

 

Ciekawych książek, które znalazł Wygrzebyk, jest jeszcze więcej. Zresztą warto przekonać się na własnej skórze. 😉

Wygrzebyk. Sprawdź książki >>

Co jeszcze musicie wiedzieć? Część z tych książek to pojedyncze egzemplarze. Zatem kto pierwszy, ten lepszy. Warto się pośpieszyć, bo promocja będzie obowiązywać do 19 czerwca. 😉