PolecamyPromocjeRomanse

Romanse taniej, w tym fenomenalna książka Przebudzenie Olivii!

romanse taniej

Zbliża się premiera jednej z moich ulubionych książek, którą notabene serdecznie Wam polecam. 🙂 Recenzję znajdziecie tutaj. A druga dobra wiadomość jest taka, że na TaniaKsiazka.pl pojawiła się mega promocja na romanse, w tym na Przebudzenie Olivii właśnie. Ta książka jest fenomenalna. Poniżej polecę Wam także inne tytuły z gatunku szczególnie warte uwagi. Zapraszam. 🙂 Romanse taniej do 24 października, czyli w sumie króciutko, warto więc się pospieszyć. 🙂

Romanse taniej: Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Zacznijmy oczywiście od Przebudzenia Olivii. Dlaczego tak bardzo lubię tę książkę? Nie ma w niej zbyt wielu “rozbieranych scen” a mimo to chemia miedzy bohaterami jest naprawdę niesamowita. Bohaterką jest Olivia, niezwykle utalentowana biegaczka uniwersytecka. Właśnie została wyrzucona z poprzedniej uczelni za niesportowe zachowanie i trafia pod skrzydła młodego trenera, Willa. Mężczyzna jest z miejsca nastawiony do niej wrogo, ale to się zmienia, kiedy odkrywa, że Olivię coś dręczy i że dziewczyna potrzebuje pomocy. Czy Will zdecyduje się poświęcić swoją karierę i związek dla młodej zagubionej dziewczyny?

Powiązane: PRZEBUDZENIE OLIVII RECENZJA KSIĄŻKI

Romanse taniej: Gwiazdor Laurelin Paige, Sierra Simone

Gwiazdor Laurelin Paige i Sierry Simone to także nowość. Bohaterem jest nie kto inny, a gwiazda filmów dla dorosłych. Wiele osób zastanawia się, czy dla tych aktorów to tylko praca? W tej historii dowiemy się, że nie zawsze. Nasz bohater Logan O’Toole trafi w końcu na dziewczynę, której będzie chciał ofiarować coś więcej niż tylko swoje ciało.

 

 

Romanse taniej: Ostatni pocałunek Laurelin Paige

Ostatni pocałunek to zakończenie bardzo dobrze ocenianej serii Laurelin Paige Pierwszy i ostatni. Bohaterami serii są Emily Wayborn i miliarder Reeve Salli. Ten związek jest niezwykle niebezpieczny, szczególnie dla Emily. Kobieta nie może zaufać swojemu sercu, które podpowiada jej, że Reeve to mężczyzna jej życia. Jednak jej wybranek skrywa także wiele tajemnic i ktoś zadba o to, żeby Emily nigdy ich nie poznała.

 

 

Zajrzyjcie na TanioKsiażkową półkę z romansami i wybierzcie książki, które rozgrzeją Wasze ciało i duszę. Idealna kompozycja na jesienne, mroźne wieczory.

Całą listę promocyjną znajdziecie w tym miejscu

Promocja