Bestsellerowa seria

Długo wyczekiwane książki z cyklu Until Aurory Rose Reynolds wreszcie debiutują na polskim rynku. Ta bestsellerowa seria romansów od dawna cieszy się ogromną popularnością wśród zagranicznych miłośników gatunku. Pierwszym tytułem z serii jest Until November. Książka miała polską premierę 15 października. To niezwykle gorąca opowieść o dziewczynie, która ucieka i szuka bezpieczeństwa i chłopaku, który zrobi wszystko, żeby ją chronić. Książki są debiutem literackim Aurory Rose Reynolds i zapewniły jej miejsca na listach bestsellerów New York Times’a, USA Today i Wall Street Journal.

Na polskim rynku romansów współczesnych i New Adult pojawiają się coraz bardziej znane nazwiska. To niewątpliwie powód do radości dla miłośników gatunku. Aurora Rose Reynolds była autorką wyjątkowo wyczekiwaną, ponieważ jej seria Until zebrała niezwykle pochlebne opinie zagranicznych recenzentów i zyskała imponujące uznanie wśród Czytelników.

“Kocham książki Aurory Rose Reynolds! Uwielbiam jej gorących samców alfa i tę niesamowitą grę w kotka i myszkę.” – Violina The Romance Lover

Bestsellerowa seria romansów – najpierw Until November

Pierwszą książką z serii, która zadebiutowała już na polskim rynku jest Until November. Bohaterką jest tytułowa November, która próbując odciąć się od dawnego życia, szuka schronienia u ojca. Ten z kolei prowadzi klub ze striptizem i zatrudnia córkę w roli księgowej. Jeden z ochroniarzy Asher uznaję, że piękna dziewczyna jest zapewne kolejnym “nabytkiem” szefa i traktuje ją “z góry”. Jednak szybko okazuje się, jak wielki popełniła błąd. Teraz nie będzie miał lekko, złe pierwsze wrażenie trudno będzie zatrzeć.

Until - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Mimo początkowej niechęci i uprzedzeń, oboje wpadną w sidła namiętności, z którą trudno będzie walczyć. Dobrze, że obok November pojawi się ktoś, komu na niej zależy, bo dziewczyna zdecydowanie będzie potrzebowała przyjaciela, kiedy nad jej nowym życiem zawisną czarne chmury. Okazuje się, że przeszłość, od której tak usilnie uciekała, znalazła ją tam, gdzie wydawało się, że będzie już bezpieczna.

“Until November ma w sobie wszystko to, co kocham w książkach: gorącego mężczyznę, zadziorną bohaterkę, sexownych braci, niesamowitą rodzinę, świetnych bohaterów drugoplanowych, trochę wątków sensacyjnych, tonę śmiechu i dobre zakończenie. “ Guilty Pleasures Book Reviews

Until TrevorKsiążki z serii Until spodobają się fanom takich autorek jak Abbi Glines, Jay Crownover, Kristen Ashley, K. A. Linde, Alice Clayton fanom niezwykle gorących, wytatuowanych bad boyów, trudnej i jednocześnie pięknej miłości, a także wielu słodkich i zabawnych sytuacji. W serii Until w oryginalne ukazało się do tej pory 5 książek, natomiast bohaterowie cyklu pojawiają się także w kolejnej serii spod pióra tej autorki: Until Her i jeszcze jedynym spin-offie serii Until Him. Tak więc przed fanami romansów wiele niezwykłych chwil z jednymi z najlepiej ocenianych książek gatunku.

Kolejną książką z cyklu jest Until Trevor, a jej polska premiera planowana jest na listopad tego roku.