Książki horrory

Kiedy najlepiej czyta się horrory? Oczywiście w Halloween. W końcu wiele mrożących krew w żyłach opowieści ma miejsce właśnie w ten dzień. Coraz intensywniej obchodzona w Polsce noc strachów tym razem przynosi okazję do mega rabatów na książki i gadżety związane z Halloween. Sprawdźcie najnowszą promocję TaniaKsiazka.pl i przygotujcie się na najmroczniejsze czytanie w Waszym życiu. 🙂 Macie okazję zapełnić „strasznymi” książkowymi tytułami Wasze jesienne półki. Książki horrory i groza taniej do 5 listopada, korzystajcie. 🙂

Książki horrory i groza: To Stephen King

Na pierwszym miejscu oczywiście mistrz horroru we własnej osobie, czyli Stephen King. Jego To aktualnie straszy w kinach, ale możecie także nabyć książkę z filmową okładką. Ta historia śni się później po nocach, a to za sprawą przerażającego klauna, który czai się w studzienkach. Okazuje się, że do walki z nim staną… dzieci, ale najpierw będą musiały pokonać swój największy strach.

 

 

Książki horrory i groza: Śpiące królewny Stephen King, Owen King

Nie mogę nie wspomnieć o innej książce od tego autora, która jest obecnie nowością, a którą napisał wraz ze swoim synem Owenem. Śpiące królewny to opowieść o dziwnej chorobie, która sprawia, że wszystkie kobiety zapadają w sen, a ich ciała pokrywają się cieniutką nitką, kokonem. W wyniku braku przedstawicielek płci pięknej świat „wpada” w ręce mężczyzn, a oni doprowadzają go do chaosu. Jedyną kobietą, która nie zapada w sen, jest Evie, jednak jej inność wzbudza niepokój.

 

Gadżety na Halloween: BALONY LED Halloween

TaniaKsiazka.pl nie zapomniała też o gadżetach halloweenowych, żeby nastrój był już pełny.  🙂
BALONY LED Halloween to balony, które w środku mają światełka LED. Dzięki temu po nadmuchaniu będą świeciły i to przez 15 godzin. Niesamowita radocha dla dużych i małych.

 

Gadżety na Halloween: Kapelusz czarownicy

Ten Kapelusz czarownicy przyda się nie tylko na Halloweenowym, ale też np. na bal przebierańców, który jest organizowany, co roku w każdej szkole.

Inne “straszne” gadżety na Halloween w niższej cenie znajdziecie w tym miejscu.

Książki horrory i groza: Karaluchy. Harry Hole. Tom 2  Jo Nesbo

Wśród innych autorów lubujących się w opowieściach z krainy grozy jest na pewno także ten fenomenalny pisarz Jo Nesbo. Jego Pierwszy śnieg właśnie wszedł na ekrany kin. Cała seria z Harrym Holem cieszy się niezwykłą popularnością. Drugi tom serii zatytułowany “Karaluchy” to ponura sprawa morderstwa norweskiego ambasadora w Bangkoku. Mężczyzna został znaleziony w domu publicznym. Sprawa na początku nie wydaje się tak skomplikowana, a Harry Hole ma nadzieję, że szybko ją rozwiąże i znowu wróci do utęsknionej butelki.

 

 

Przejrzyjcie listę pełną horroru i grozy i wybierzcie swoich halloweenowych towarzyszy.

promocja halloween