BOOKFORMATOR, czyli nowinki z wydawniczego świata

Dziś chcę zwrócić Waszą uwagę na pewien katalog, który niedawno wpadł w ręce naszej redakcji – BOOKFORMATOR. Spod swoich skrzydeł to pisemko wypuściła księgarnia TaniaKsiazka.pl, jedna z największych księgarni internetowych w naszym kraju. Jestem pewna, że katalog spodoba się Książkoholikom.

BOOKFORMATOR, czyli nowinki z wydawniczego świata

BOOKFORMATOR – najlepsze książki wzięte pod lupę

TaniaKsiazka.pl właśnie kończy świętowanie 13. urodzin. Zatem na rynku są już jakiś czas i znakomicie wiedzą, co w świecie książek piszczy. Załoga księgarni postanowiła wziąć rynek wydawniczy pod lupę i przygotować coś specjalnego dla wszystkich miłośników książek. Jesteście ciekawi, jak im to wyszło? Otóż całkiem nieźle.

fot. Ruda

Co znajdziecie w BOOKFORMATORZE? Oczywiście to, co nas, Moli Książkowych, ucieszy najbardziej. To mnóstwo bestsellerów, książkowych nowości i najciekawszych premier z najpopularniejszych obszarów literackich. Zatem znajdziecie w nim polecenia książek między innymi z nurtu non-fiction, literatury pięknej, thrillery i kryminały czy też książek dla młodzieży.

To jeszcze nie wszystko. Naszej redakcji bardzo spodobało się to, że w katalogu zamieszczono kilka ciekawych artykułów i wywiadów z pisarzami. Przeczytacie na przykład o „miłości z dreszczykiem”, czyli nowych ekranizacjach Netflixa. A Emilia Wituszyńska – pisarka-debiutantka, autorka całkiem niezłego kryminału Niebezpieczna gra (tu znajdziecie moją recenzję), opowie o tym, że najważniejsza jest odwaga.

Na deser najbardziej rozpoznawalne twarze TaniaKsiazka.pl – Wojtek i Ruda (która od czasu do czasu pisze też dla naszego bloga), rekomendują Wam książki, które ostatnio skradły ich czytelnicze serduszka.

BOOKFORMATOR to kopalnia pełna czytelniczych inspiracji. Mi już podczas pierwszego kartkowania wpadło w oko kilka książek, które wciągnęłam na listę „Muszę je przeczytać”. 😉

Jak zdobyć BOOKFORMATOR?

Jeżeli byliście w maju na Warszawskich Targach Książki to całkiem prawdopodobne, że katalog wpadł już w Wasze ręce. Ale targi za nami, zatem czy można go jeszcze gdzieś zdobyć? Oczywiście, bo aktualnie do każdego zamówienia TaniaKsiazka.pl dołącza BOOKFORMATOR za darmo.

Co ważne, wszystkie książki, które zostały polecone na łamach katalogu, możecie złapać ze specjalnym rabatem (tutaj są tańsze nawet o 30%).

Na zakończenie zdradzę Wam jeszcze, że w planach są kolejne numery BOOKFORMATORA. 😉