Promocje

Jakie książki wrzucisz na wrześniową listę?

Jakie książki wrzucisz na wrześniową listę?

Jakie książki wrzucisz na wrześniową listę?Właśnie zaczął się wrzesień, a to znaczy, że lada dzień zrobi się jesienno. Z jednej strony jest mi smutno, bo zbliża się koniec lata. Jednak z drugiej – nic tak nie sprzyja czytaniu, jak jesienna aura. Gdy robi się coraz chłodniej i pada, to kocyk, kubek ulubionej herbaty i wciągająca lektura są idealnym rozwiązaniem. Czy już wiesz, jakie książki znajdą się na Twojej wrześniowej liście?

Hity września do -45% w TaniaKsiazka.pl >>

Ekipa Księgarni TaniaKsiażka.pl postanowiła ułatwić Ci wybór. W jednym miejscu zebrała najciekawsze zapowiedzi, nowości, o których jest głośno oraz bestsellery. Co więcej, do końca września możesz je złapać nawet do -45% taniej. Przejrzałam książki, które znalazłby się w tym miejscu, i powiem Ci, że moje czytelnicze serduszko się uśmiechnęło. Dlaczego? Bo jest z czego wybierać. Każdy książkoholik znajdzie wśród TanioKsiążkowych hitów książki, które będzie chciał wrzucić na swoją wrześniową listę. Książek jest tyle, że trudno się zdecydować. Dlatego wybrałam dla Ciebie kilka pozycji, na widok których moje serduszko mola książkowego zabiło szybciej. 💕

Jakie książki wrzucisz na wrześniową listę?

Ja na swoją zamierzam wrzucić poniższe. 😍

Folwark komendantaFolwark komendanta Norbert Grzegorz Kościesza

Autor głośnych Psów Prewencji wraca ze swoją nową książką o patologii w policji. Postaci, o których pisze, mają swoje odpowiedniki w rzeczywistości. Jak wygląda codzienność pracy funkcjonariuszy? Czy w policji jest miejsce dla idealistów? Skandaliczne warunki pracy, nieprawidłowości, kolesiostwo i nepotyzm, to tylko niektóre z chorób, na które Kościesza zwraca uwagę.

Premiera książki 2 października.

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie Kelsey Miller

Przyjaciele to najpopularniejszy serial w historii telewizji. Czy wiesz, że we wrześniu mija dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka? To książka dla każdego fana produkcji. Dowiesz się z niej mnóstwo o samej produkcji i odtwórcach głównych ról. To fakty, ciekawostki, o których prawie nikt nie wie.

Premiera książki 18 września.

 

HoryzontHoryzont Jakub Małecki

W swojej nowej powieści Jakub Małecki pisze o tęsknocie, przyjaźni i odwadze.

Maniek, były saper, chce napisać książkę o swoim pobycie w Afganistanie, żeby uporać się z wojennymi doświadczeniami. Zuza – dopiero uczy się żyć na własny rachunek. Mieszkają niedaleko, ale nie tylko to ich połączy.

Premiera książki 18 września.

Hity września do -45%  możesz upolować do końca miesiąca w tym miejscu.

Być może zainteresują Cię też te artykuły:

Książkowy wrzesień. Przegląd premier >>

Wywiad z Norbertem Kościeszą, autorem książki Psy Prewencji >>

Jakie książki wrzucisz na wrześniową listę?